امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگو آزاد نسخـ ـه 346 ]

(04-04-2020، 21:57)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 21:28)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 21:26)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر انسانی به سبک خودش زیباست…زیرا خداوند هرگز اشتباه نمی کند!

Bc7صحیح
همه امروز دانا شدنBg6
خبریه ب منم بگین .منم شاید تغییر کردم:ngh:
همرنگ جماعت شو ...بقیش یام نیس Sad

خخخخخخخخخ بقیه نداشت که قبلش این بود:
گر خواهی نشوی رسوا...همرنگ جماعت شو ! Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

گر نداره
آگهی
(04-04-2020، 21:53)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 20:58)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 20:52)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 20:29)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انتقام سخت؟ مگه چی شده! از منو جواب ندادی ک وقتی نوبتت بود
ولی مهم نیس!
چون همشو پرسیده بودن ):

من بقیه نبودما... من ک پرسیدم فررررق دارم هرچند تکراری :/ خیلی سوالا تکراریه ولی ب نشونه احترام ج میدن همشو مثه الانِ خودِ من...
همه مثل شما بزرگوار نیستن که (:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

(04-04-2020، 21:57)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 21:28)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 21:26)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر انسانی به سبک خودش زیباست…زیرا خداوند هرگز اشتباه نمی کند!

Bc7صحیح
همه امروز دانا شدنBg6
خبریه ب منم بگین .منم شاید تغییر کردم:ngh:
همرنگ جماعت شو ...بقیش یام نیس Sad

خخخخخخخخخ بقیه نداشت که قبلش این بود:
گر خواهی نشوی رسوا...همرنگ جماعت شو ! Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

20فهمیدم
(((:

•ناشناس•
(04-04-2020، 21:58)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 21:53)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 20:58)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 20:52)Arefw نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 20:29)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انتقام سخت؟ مگه چی شده! از منو جواب ندادی ک وقتی نوبتت بود
ولی مهم نیس!
چون همشو پرسیده بودن ):

من بقیه نبودما... من ک پرسیدم فررررق دارم هرچند تکراری :/ خیلی سوالا تکراریه ولی ب نشونه احترام ج میدن همشو مثه الانِ خودِ من...
همه مثل شما بزرگوار نیستن که (:

تیکه میندازی الان ب من؟
بزرگواریه من مشخصه
!
Vibe
(04-04-2020، 21:55)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 21:54)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 21:18)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 21:16)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 21:15)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایسان نمیدونم چم شده Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
قاطی کردم Undecided
Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01

در این مورد سوال داشتید؟

اقا ابراهیم از صبح از دنده راست بلند شدمTelegh_01Telegh_01Telegh_01
اصن نمیتونم ی جا بشینمTelegh_01Telegh_01

(04-04-2020، 21:17)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 21:14)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن
مگه من با تو شوخی دارم اخه384
ادم باش384
هنوز ب لرز نیوفتادیcof

ادم؟
مگه حوا میتونه تغییر جنسیت بده؟
Telegh_01Telegh_01Telegh_01

اره میتونه121212
تو بده بقیش با من11

کرکات ریخت خاهرم؟14
#من_جنسیت_خود_را_دوست_دارم     Dodgy  Big Grin  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue

من کرک دارم پشمم دارمTelegh_01Telegh_01Telegh_01
همچنینTelegh_09

(04-04-2020، 21:55)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 21:24)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@m.h.sa
مهسای من کجایی40404040404040

اینجام خواهر Heart  Big Grin

10داشتیم با نفس حرف میزدیما.رف

خخخخخخخ اپلاسیون میخوای برو پیش غزلTelegh_01
تضمینی + بدون درد Telegh_16

میخای منم برم؟ Dodgy Tongue Tongue Tongue
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
چ سکوتی kaffe2
مهسااااااااااا
غززززززلللللللللل
شب شیک Heart Heart
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط red_Queen
(04-04-2020، 22:02)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهسااااااااااا
غززززززلللللللللل
شب شیک Heart  Heart

خدآفس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
خاعر کجاش سکوته؟ cof
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
(04-04-2020، 22:01)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 21:55)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 21:54)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 21:18)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 21:16)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در این مورد سوال داشتید؟

اقا ابراهیم از صبح از دنده راست بلند شدمTelegh_01Telegh_01Telegh_01
اصن نمیتونم ی جا بشینمTelegh_01Telegh_01

(04-04-2020، 21:17)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادم؟
مگه حوا میتونه تغییر جنسیت بده؟
Telegh_01Telegh_01Telegh_01

اره میتونه121212
تو بده بقیش با من11

کرکات ریخت خاهرم؟14
#من_جنسیت_خود_را_دوست_دارم     Dodgy  Big Grin  Tongue  Tongue  Tongue  Tongue

من کرک دارم پشمم دارمTelegh_01Telegh_01Telegh_01
همچنینTelegh_09

(04-04-2020، 21:55)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 21:24)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@m.h.sa
مهسای من کجایی40404040404040

اینجام خواهر Heart  Big Grin

10داشتیم با نفس حرف میزدیما.رف

خخخخخخخ اپلاسیون میخوای برو پیش غزلTelegh_01
تضمینی + بدون درد Telegh_16

میخای منم برم؟ Dodgy  Tongue  Tongue  Tongue

عشقم من هنو تاحالا نزدم
برم اپلاسیون جنازم برمیگردهTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
(((:

•ناشناس•

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان