امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

_گفتگو آزاد نسخه 354 _

(23-04-2020، 11:34)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشالله

تی شیرین جانی قوربان!
خوب ایسی تی بلامیسر؟
شیمی احوال خوب ایسه؟

خدانکنه .
خوبم شکر
تو چطوری؟
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
آگهی
(23-04-2020، 11:32)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 11:25)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 11:22)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 11:19)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 11:16)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با دیوار حرف بزنی به نتیجه میرسی ولی با بعضیا نه:||||

اول اینکه همیشه نباید انتظار داشته باشی همه مثل خودت فکر کنم و بتونی همه رو متقاعد کنی (:
دوم:چی شده؟
سوم:میگن سختیش صد سال اولیه(:

خودشونم همینطوری فکر میکنن اما تو پذیرشش مقاومت میکنن:||
تا ۶صبح درباره یه مسئله مسخره بحث کنی اخرشم همون حرف خودشو بزنه اعصابت خورد نمیشه؟
صدسال دوم با حوریای بهشتی ان شاالله:^

منظور یکیه اما بیان ها متفاوتند(؛
حالا حال کردی بگو موضوع!
عزیزم ما چون دختریم بهمون حوری نمی‌دن(:
ادمی که بخواد رو مخ بره یه جمله ساده هم میپیچونه

یکی از دوستام با نامزدش بحثش شد ..البته من جای پسره بودم عقدش نکرده سه طلاقش میکردم:>

اونو که در جریانم:}
درکل میگن پسر جذابم هست برا دخترا-_-
حالا نمیدونم بهش چی میگن :|
محمد حوری..امیر حوری:>

ول کن بابا از من گفتن دورپز دیگه دوباره تو حلق همن
باید با انبر دست از تو حلق هم بکشیشون بیرون(؛

آقا مگه پسر جذاب هم داریم؟
منکه ندیدم!

(23-04-2020، 11:35)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 11:34)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشالله

تی شیرین جانی قوربان!
خوب ایسی تی بلامیسر؟
شیمی احوال خوب ایسه؟

خدانکنه .
خوبم شکر
تو چطوری؟
نفسی درگذرست
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Đęąđ.ğïřł ، Faust
(23-04-2020، 11:36)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منکه ندیدم!

من اینجا هویجم ؟! :ngh:
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Medusa
(23-04-2020، 11:37)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 11:36)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منکه ندیدم!

رها تو که دختری 
 سپاس شده توسط Faust ، ρσєѕɪ ، Medusa ، @پوریا@

(23-04-2020، 11:32)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 11:25)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 11:22)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 11:19)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول اینکه همیشه نباید انتظار داشته باشی همه مثل خودت فکر کنم و بتونی همه رو متقاعد کنی (:
دوم:چی شده؟
سوم:میگن سختیش صد سال اولیه(:

خودشونم همینطوری فکر میکنن اما تو پذیرشش مقاومت میکنن:||
تا ۶صبح درباره یه مسئله مسخره بحث کنی اخرشم همون حرف خودشو بزنه اعصابت خورد نمیشه؟
صدسال دوم با حوریای بهشتی ان شاالله:^

منظور یکیه اما بیان ها متفاوتند(؛
حالا حال کردی بگو موضوع!
عزیزم ما چون دختریم بهمون حوری نمی‌دن(:

یکی از دوستام با نامزدش بحثش شد ..البته من جای پسره بودم عقدش نکرده سه طلاقش میکردم:>

منکه ندیدم!

آره دیگه
اخرش کلی فحش به جفتشون دادم خوابیدم:}

لابد اونجا هست دیگه
اگه اینجا بودن که دنیا بهشت بود:^
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Medusa
(23-04-2020، 11:38)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 11:37)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منکه ندیدم!

رها تو که دختری 

ورژن پسرونمو گفتم.
 سپاس شده توسط Medusa ، ρσєѕɪ
(23-04-2020، 11:39)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منکه ندیدم!

آره دیگه
اخرش کلی فحش به جفتشون دادم خوابیدم:}

لابد اونجا هست دیگه
اگه اینجا بودن که دنیا بهشت بود:^

اینا نک و نالاشون واسه بقیه اس فقط
فحش خوبه 
میگن باعث تزکیه نفس میشه(:

نه عزیزم دختر حوری اینجا هست ولی کمه اونجا هم قطعا هست

ولی حوری مذکر نداریم آنقدر که تو رویا هم نمی‌گنجه(:

(23-04-2020، 11:40)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 11:38)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منکه ندیدم!

رها تو که دختری 

ورژن پسرونمو گفتم.

مشکوک میزنیا
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Faust
Shocked 
(23-04-2020، 11:21)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ستاییش نیومد؟

نه
ملیکا خوبی؟
(23-04-2020، 11:35)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 11:33)l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 11:16)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 11:11)l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 11:09)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉
سلام (:

سلام
چرا من نمیتونم سپاس بدم ب کسی؟

غالبشو عوض کن هخهخخ

ایول:|
درد
:O
:o

(23-04-2020، 11:35)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 11:32)l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 11:13)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 11:11)l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 11:09)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام (:

سلام
چرا من نمیتونم سپاس بدم ب کسی؟

دادی ک الان

واس من نشون نمیده

مشکلتو بگو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=4232&pid=3536820#pid3536820
حال ندارم :|
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
آقا من به سوال شرعی دارم
ای حاجیه ها و حاجی ها
ای مدعیان ایمان و زهد و پرهیزکاری و پاکدامنی و پاک اندیشی

آیا در آن دنیا بهشت رعایت شئونات اسلامی الزامیست
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان