امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

_گفتگو آزاد نسخه 354 _

(23-04-2020، 13:32)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:29)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:25)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:21)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای ایند لازمه باید یاد بگیرم دیگه
14 ساله خواستگار داری مگه چند سالته 10
نههههههههههههنگو داغ دلمو تازه کردی
سمتش نرو:/

۴سال گفتما
برا خودم نه یکی از رفقا

باو خوش باش عشق کیلویی چند
عشق فقط وقتی همه چی اوکی شد اونم وقتی دوطرف تو موقعیت ازدواجن نه وقتی بچن-_-

چشم نمیرم
موفق باشه اون رفیقت

چشم هر جی شما بگید

فعلا
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
آگهی
(23-04-2020، 13:29)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:23)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:21)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 12:04)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 12:01)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختر حاجی الماس ک میگن شمایین؟

ما یکیم مثله شما:}

چطوری تو
ستاره سهیل شدی^_^
نههه خنگ -_- دختر حاجی الماس , اون اهنگ باحاله

زیر سایه شما ..
کاز میکنیم واسه ی لقمه نون حلال
این اواخر یکم میس اینجا شده بودم برگشتم ببینمتون ^_^
وی سوتی داد)):

کار کن مفیده:|
خوش برگشتیD:
چیشد ترک فلش کردی؟

وی تازگیا ی کوشولو خنگ شده است

-_-
مررسی
بی وفایی یار دیدم ):
خیلی درگیر بودم زیاد وقت نداشتم , کلا اینجا جوش خیلی داغون بود ی برحه
باز الان بهتره
تو چخبر؟ کنکور و اینا

مهم اینه خنگشم جذابع)):
(سقفو دارم خیالت راحت)

خواهش

یار با ما بی‌وفایی می‌کند
بی‌گناه از من جدایی می‌کند
شمع جانم را بکشت آن بی‌وفا
جای دیگر روشنایی می‌کند

چه شاعرانه شد

اینجا که کلا جَوش داغون هسD:

کنکور دادم میکروبیولوژی میخونم
توچی کنکور دادی ؟

(23-04-2020، 13:35)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:32)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:29)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای ایند لازمه باید یاد بگیرم دیگه
14 ساله خواستگار داری مگه چند سالته 10
نههههههههههههنگو داغ دلمو تازه کردی
سمتش نرو:/

۴سال گفتما
برا خودم نه یکی از رفقا

باو خوش باش عشق کیلویی چند
عشق فقط وقتی همه چی اوکی شد اونم وقتی دوطرف تو موقعیت ازدواجن نه وقتی بچن-_-

چشم نمیرم
موفق باشه اون رفیقت

چشم هر جی شما بگید

فعلا

افرین
ممنون
افرین
به سلامت
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
(23-04-2020، 13:35)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهم اینه خنگشم جذابع)):
(سقفو دارم خیالت راحت)

خواهش

جای دیگر روشنایی می‌کند

چه شاعرانه شد

توچی کنکور دادی ؟

درک میکنم Telegh_01

اوف چقد اغوا کننده بود شعر اصا :>

اع جدی؟
خیلی خوشحالم برات سیس Bd1
بگو ببینم , کدوم دانشگاه , کدوم شهر
دولتی یا ازاد
تهش کووید 19 رو شاناسایی میکنی یا چی؟

من ک همون صنایع چوب رو مشهد قبول شدم
خعلی خوبه
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
(23-04-2020، 13:23)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:19)nimas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:16)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:11)nimas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:04)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره اره .-.

اگ دوستتم به دخترا علاقه داره ک حالا اوکی عه مخشو بزنی ولی اگه فقد ب پسرا علاقه داره نمیشه کاریش کرد منم اینکارو کردم ک نشون بدم تو مجازی نمیشه اعتماد کرد چشم بسته?
و یسری چیزا هس نقطه ظعف دختراس بگی ازت خوششون میاد مصن اینکه بهشون بگی خاص ترین ادمین ک تاحالا باهاشون اشنا شدی و چشاشون قشنگه و ازین چرت و پرتا دیگ

اوکیهTelegh_01

برم پیج فیک بزنم Big Grin  Big Grin  Big Grin
اگ دوستات خیلی حساسن بیخیال شو یهو عاشق اینا میشن اذیت میشن

آو اره اینم هست -_-
مهربونیTelegh_53

فدات

(23-04-2020، 13:16)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:14)nimas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:13)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:11)nimas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:04)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره اره .-.

اگ دوستتم به دخترا علاقه داره ک حالا اوکی عه مخشو بزنی ولی اگه فقد ب پسرا علاقه داره نمیشه کاریش کرد منم اینکارو کردم ک نشون بدم تو مجازی نمیشه اعتماد کرد چشم بسته?
و یسری چیزا هس نقطه ظعف دختراس بگی ازت خوششون میاد مصن اینکه بهشون بگی خاص ترین ادمین ک تاحالا باهاشون اشنا شدی و چشاشون قشنگه و ازین چرت و پرتا دیگ

این تعریفا که برای دختراقدیمی شده ..بهترین روش کل کلِ:^
|:من خودم مخ سه تا دخترو زدم همینطوری تو این دوروز

دیگه مرزای ساده بودنو جابه جا کردن:|

باید قبل از اومدن به فضای مجازی اموزش ببینن چون من فقد حرف زدم در حد دوساعت یکی میاد عکس بد میخاد پول میخاد چمیدونم میخاد سواستفاده کنه و این خیلی بده ک انقد چسکی به یکی اعتماد کنی
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، Ɗєя_Mσηɗ ، @پوریا@
(23-04-2020، 13:41)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:35)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهم اینه خنگشم جذابع)):
(سقفو دارم خیالت راحت)

خواهش

جای دیگر روشنایی می‌کند

چه شاعرانه شد

توچی کنکور دادی ؟

درک میکنم Telegh_01

اع جدی؟
دولتی یا ازاد

خعلی خوبه

D:
اصلا تقدیم به خودت *_*

قربانتBf3
ازاد شهر خودم
قائمشهر

دارم روش ازمایش میکنم داروشو ساختم میفرستم برات قول بده به چینی های خفاش خور ندیا)):

لنتی چقدر خوب*.*
همون رشته و دانشگاهی که میخواستی^_^

(23-04-2020، 13:42)nimas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:23)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:19)nimas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:16)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکیهTelegh_01

برم پیج فیک بزنم Big Grin  Big Grin  Big Grin
اگ دوستات خیلی حساسن بیخیال شو یهو عاشق اینا میشن اذیت میشن

آو اره اینم هست -_-
مهربونیTelegh_53

فدات

(23-04-2020، 13:16)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:14)nimas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:13)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این تعریفا که برای دختراقدیمی شده ..بهترین روش کل کلِ:^
|:من خودم مخ سه تا دخترو زدم همینطوری تو این دوروز

دیگه مرزای ساده بودنو جابه جا کردن:|

باید قبل از اومدن به فضای مجازی اموزش ببینن چون من فقد حرف زدم در حد دوساعت یکی میاد عکس بد میخاد پول میخاد چمیدونم میخاد سواستفاده کنه و این خیلی بده ک انقد چسکی به یکی اعتماد کنی

خیر از جوونیت ببینی ننه:v
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
(23-04-2020، 13:26)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:24)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:22)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی تربیت داغ دلمو تازه کردی
غزل میکشمت 2929191919
قیدشو بزن برو رو یکی دیگه کراش داشته باش
بکش Telegh_43
اخه این خیلی خوبه 15
کی رو بکشم؟؟؟

بزن قیدشو ._.
گفتی غزل میکشمت
عاشق شین بعد طرفو ول کنین خیلی حال میده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
(23-04-2020، 13:45)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:41)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهم اینه خنگشم جذابع)):
(سقفو دارم خیالت راحت)

خواهش

جای دیگر روشنایی می‌کند

چه شاعرانه شد

توچی کنکور دادی ؟

درک میکنم Telegh_01

اع جدی؟
دولتی یا ازاد

خعلی خوبه

D:
اصلا تقدیم به خودت *_*

قربانتBf3
ازاد شهر خودم
قائمشهر

دارم روش ازمایش میکنم داروشو ساختم میفرستم برات قول بده به چینی های خفاش خور ندیا)):

لنتی چقدر خوب*.*
همون رشته و دانشگاهی که میخواستی^_^

ایییول مبارک باشه
از پسرا دانشگاهتون بگو , سسکی ان یا نه؟

اره اتفاقا بفرس برام , کرونا دارم *_*

اره خدا روشکر..
خودمم و ی رفیق ممد نامم , هرروز پارک بغل یونی سیگار میکشیم و دعا ب حون مسعولین دانشگاه میکنیم :>

(23-04-2020، 13:51)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاشق شین بعد طرفو ول کنین خیلی حال میده

دوسال پیش خودمو دیدم تو این تکستت و باورم داشتم
ولی نکن
زمین به شدت گرده برادر من ..
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، Đęąđ.ğïřł
(23-04-2020، 13:28)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:22)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:21)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:15)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:14)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچی هیچی Big Grin

یکی از شیوه های اسکل کردن دوستامه  Big Grin
فقط اون جیغی که میفرستن میگن مهسا میکشمتTelegh_01

اخ اخ
گفتی
خیلی حال میده
فکر میکنن پسری بعد که میگی کی هستی
تا نیم ساعت پشت سرم هم فشت میدن Big Grin

اره خیلیییییی Big Grin  Big Grin  Big Grin
من یبار با یکی از دوستام این کارو کردم..
یه هفته داشتم باش حرف میزدم Big Grin
بعد یه هفته گف ویس بده Big Grin
منم صدامو ک فرستادم...فقط جیغ میزد25r3025r3025r3025r30

خخخخخخخ
دوست های من بیشتر عکس میخوان
یه عکس همون دقیقه میفرستم زبونمو میدم بیرون مسخرع کلا
بعد دیدنش کلی فشم میدن

اره من عکس فیک میفرسم Big Grin  Big Grin  Big Grin
ولی تو ویس گیر میکنم لو میرم Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
اصن خیلی کیف میده Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
من تو ویس به داداشم میگم هر چی میخوام بگه Big Grin
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

(23-04-2020، 12:37)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 12:34)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 12:32)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 12:29)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 12:28)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قشنگهD:

اره تو پروفت قشنگ بود ..
فقط وقتی فالو میکنی ، اکسپتت میکنن ، توهم بکشونو اکسپت کن تا نندازنت بیرون

عه داشتی._.
قبلا یه پیج داشتم که پاک کردمچند وقت پیش یادم نمیاد فالو کرده باشی :|||

با رعایت ادب اکسپتت کردم ..
با فروتنی فالو کردم قبول نکردی ..
با کمال بی ادبی شوتت کردم بیرون :|
دقیقا شبی این ادمایی که با پیج فِیک میان پیگیریت میکنن .

من همیشه بک میدم اخه..کلا از این فاز گرفتنای اینستاگرامی بدم میاد:/
ایدیم چی بود؟ اخه بعدش یه پیج زدم باهاش حال نکردم دادم به دوستم:/

حالا پیگیر چی بودیD:
اسم خودت بود فک کنم .. پروفم اواخر زده بود میکروبیولوژی ..

من پیگیر بودم؟
تو فالو میکردی ..
ی بار انداختمت بیرون باز فالو کردی دیگه اکسپت نکردمش .. این موضوع برای خیلی وقت پیشه .
از همون اول فهمیدم تویی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان