امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6

(26-04-2020، 17:14)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 17:13)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه دیگه ..
هر اومدی یه رفتی داره :ngh:

شاید باور نکنی اما کاملاً برعکس.
هر رفتی یه آمدی داره.
بمون نسخه روشن بمونه .. (((:

من یذره جابه جا استفاده میکنم .. عادت میکنین((;

با وجود شماها روشنه همیشه p345
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، sober ، Faust ، Sirvan10_a ، *Aɴѕel*
آگهی
(26-04-2020، 17:15)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 17:14)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشبحال اون فردی ک قشنگش شمایی

دوس داری قشنگ تو باشم؟

باعث افتخارمه ک قشنگم باشی 26
 سپاس شده توسط sober ، Faust ، Sirvan10_a ، *Aɴѕel*
(26-04-2020، 17:14)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودم طلاقتو ازش میگیرم
بعدش من و تو و جاده شمال

۳ ساله چسبیده بهم ولم نمیکنه !
 سپاس شده توسط sober ، ρσєѕɪ ، Sirvan10_a ، *Aɴѕel*
(26-04-2020، 17:15)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 17:14)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشبحال اون فردی ک قشنگش شمایی

دوس داری قشنگ تو باشم؟

آخ آخ قشنگ خانوم
الان یادم اومد سوالی که گفتی بپرسم
 سپاس شده توسط Faust ، ρσєѕɪ ، Sirvan10_a ، *Aɴѕel*
هیییییییییییییییییییییییییی خدآآآ

(26-04-2020، 17:17)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 17:14)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودم طلاقتو ازش میگیرم
بعدش من و تو و جاده شمال

۳ ساله چسبیده بهم ولم نمیکنه !

اسمش
پژمانه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط sober ، Faust ، Sirvan10_a
(26-04-2020، 17:16)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 17:14)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 17:13)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز این فرار کرد

کار همیشمه که ..
فک کردم عادت کردی D:

گ.آ نسخه قبل دیدی چه پربرکت بود؟
بخاطر تو بودا

اره دیگه واسه همین خواستم اینم متبرک کنم ((:
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، sober ، Faust ، Ɗєя_Mσηɗ ، Sirvan10_a ، *Aɴѕel*
@محمّد

حس میکنم هروقت گ.ا میرسه به 200 صفحه یه ندایی بت میگه بیدار شووو یا محمد
 سپاس شده توسط Faust ، sober ، Sirvan10_a ، *Aɴѕel*
(26-04-2020، 17:17)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یذره جابه جا استفاده میکنم .. عادت میکنین((;

با وجود شماها روشنه همیشه p345

اختیار دارید بانو .

(26-04-2020، 17:17)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باعث افتخارمه ک قشنگم باشی 26

خب از این به بعد من قشنگ غزل جانم (((:

(26-04-2020، 17:17)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخ آخ قشنگ خانوم
الان یادم اومد سوالی که گفتی بپرسم

سر به هوا خانوم.
 سپاس شده توسط sober ، Ɗєя_Mσηɗ ، ßяɪcε ، ρσєѕɪ ، Sirvan10_a ، *Aɴѕel*
(26-04-2020، 17:17)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 17:16)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 17:14)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 17:13)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز این فرار کرد

کار همیشمه که ..
فک کردم عادت کردی D:

گ.آ نسخه قبل دیدی چه پربرکت بود؟
بخاطر تو بودا

اره دیگه واسه همین خواستم اینم متبرک کنم ((:

باعث افتخاره♡
 سپاس شده توسط Faust ، ßяɪcε ، ρσєѕɪ ، Sirvan10_a ، *Aɴѕel*
(26-04-2020، 17:17)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسمش
پژمانه؟

خیر.
یگانه خانم .
 سپاس شده توسط sober ، ρσєѕɪ ، Sirvan10_a ، *Aɴѕel*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان