امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6

(26-04-2020، 20:23)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 20:21)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 20:18)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 20:18)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 20:16)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شایعه!

ارع خو ولی اگه یکم بری عقب و بعضی از کنسرت هارو ببنی میبینی بیگ هیت نیروی امنیتی رو زیاد کردع بودن درس زمانی ک جیمین رو تهدید ب مرگ می کردن

الکیه باو ._.

میدونم Exclamation
پس دیگه ازین چرت و پرتا نخون Telegh_43
ادم نخونع نمی فهمع ک Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grinفک کنم یادت رفتع ک من چقدر کنجکاوم
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Sirvan10_a
آگهی
(26-04-2020، 20:26)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 20:23)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 20:21)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 20:18)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 20:18)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارع خو ولی اگه یکم بری عقب و بعضی از کنسرت هارو ببنی میبینی بیگ هیت نیروی امنیتی رو زیاد کردع بودن درس زمانی ک جیمین رو تهدید ب مرگ می کردن

الکیه باو ._.

میدونم Exclamation
ادم نخونع نمی فهمع ک Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin

ن مث اینکه روت اثر گذاشته =/
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن ، Sirvan10_a
(26-04-2020، 20:26)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 20:26)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الکیه باو ._.

میدونم Exclamation

عزیزم من کنجکاوم Undecided روزی هزار تا خبر میخونم و بیشترش درباره ی بی تی اس من هیچ وقت تا چیزی رو نفهمم دس بردار نیستم Undecided Big Grin
باز این دوتا بهم رسیدن cof
(26-04-2020، 20:31)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 20:26)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم Exclamation

عزیزم من کنجکاوم  Undecided روزی هزار تا خبر میخونم و بیشترش درباره ی بی تی اس من هیچ وقت تا چیزی رو نفهمم دس بردار نیستم Undecided  Big Grin

هرکاری دوس داری بکن
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، کــــــــــⓐرمَن
پرحرفیم اینا بَد لالَن Telegh_26
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
(26-04-2020، 20:27)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 20:23)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 20:08)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانومی که اسمت رو نمیدونم و اقای سیروان من با شما حرفی ندارم و میدونم نقشتون چیه.
دعوا درست نکنین که میدونین بعد از دعوا کنار خیابان افتادین و صورتتون خونیه.

اقا  پرهاام اون دستی که قرار روی ملیکا بلند بشه خیلی وقته شکسته
من ادمی به دختر دوستی تو ندیدم.
فک میکنی که اعتبار زیاد داری.
خجالت داره واقعا.
این دخترایی که دوست تو هستن بعدن میفهمن که چه کاری سر خودشون اوردن مثل همون هدیه خانم بیچاره.
من دوست دختر نمیخوام ولی میخوام که دیگه مقلته نکنی.
ا واقعا برو از ملیکا بپرس نصبته ما چیه بعدش بیا
این حرف هارو بزن اصلا صبر کن خودم تگش کنم جوابتو بده. من دختر دوست نیستم فقط هرکی احتراممو نگه دار بهم کمی خوبی کنه جونمو براش میدم

@"*Bεят"
(26-04-2020، 20:31)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این دوتا همدیگرو نکشن ولکن نیستن
 سپاس شده توسط Sirvan10_a
(26-04-2020، 20:32)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 20:31)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزم من کنجکاوم  Undecided روزی هزار تا خبر میخونم و بیشترش درباره ی بی تی اس من هیچ وقت تا چیزی رو نفهمم دس بردار نیستم Undecided  Big Grin

هرکاری دوس داری بکن

Exclamation
 سپاس شده توسط Sirvan10_a
(26-04-2020، 20:31)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید سرتونو درد اوردم من دیگه حرفی باهاشون ندارم خوده ملیکا اومد جوابشو میده.

بازم معذرت
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان