امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6

(27-04-2020، 11:18)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:16)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته اگه از تکنیک "من کارتمو یادم رف بیارم ت حساب کن بعدا بت میدم " و این بعدا هیچوقت نمیاد ،استفاده میکردی چن تا شلوارم رو هم میپوشیدی .-. 

رفیق من که ناجور دروغ گفت
گفت رمز کارتم یادم نمیاد ! نامرد (((((:

واقن ادم گاهی یادش میره
 سپاس شده توسط Faust ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، sober
آگهی
(27-04-2020، 11:19)_monaa_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Blush  Blush

دو دقیقه فرصت بدید از خودش دفاع کنه بعد بن کنید ! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 69
 سپاس شده توسط sober
سلام Blush
(27-04-2020، 11:20)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:16)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:12)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-01-1975، 1:23)βΑllεяiηΑ♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی عروسی خودت<:
بلا ب دور ):
سال دگ ک واسه یونی اومدم اونجا , تو ک قرمه سبزی درست میکنی برام
صفا سیتی هم ک هس میریم
بسه دگ :>
باز نگی ترافیک تهران و نتونستم و نشد و اینا
برسونی بم +_+

تُ اگه این همه آدم ک دعوت میکنی بیان صفا سیتی پیشت، واقعا میومدن تا الان ی شلوار فقط پات بود :|
البته اگه از تکنیک "من کارتمو یادم رف بیارم ت حساب کن بعدا بت میدم " و این بعدا هیچوقت نمیاد ،استفاده میکردی چن تا شلوارم رو هم میپوشیدی .-. 

سخت نگیر ((;
ازین دعوتا زیاد شده v:
داستانش قدیمیه دیگه .
ببین و بخند و برو v:

احساس میکنم از موقعی ک به دنیا اومدم داره دعوت میکنه :/
 سپاس شده توسط Faust
(27-04-2020، 11:20)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سخت نگیر ((;
ازین دعوتا زیاد شده v:
داستانش قدیمیه دیگه .
ببین و بخند و برو v:

بدجور زخم خوردی پسر (((:
فدای سرت ، نباشه غمت
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، امیر‌حسین ، sober

تُ اگه این همه آدم ک دعوت میکنی بیان صفا سیتی پیشت، واقعا میومدن تا الان ی شلوار فقط پات بود :|

زهرا شمالی قدیمی تو؟ :| عوض شدی چقد
دختر داییت بود فک کنم , اون چطوره؟

نمیفهمم منظورتو , دنبال لوکیشنی ک رگبار خالی کنی یا شات؟ D:
نه والا بستگی داره صفا سیتی و شلوار پوشین رو چی معنی کنی
از معنی سنتیش بخوایم استفاده کنیم من الان زیر شلواری پامه ):
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ
(26-04-2020، 19:09)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2020، 19:06)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.خوبی شوما؟ Heart
چرا من این شکلکا رو ندارم؟ Huh

خوبم مرسی ، تو چطوری؟
من باهات آشنا نشدم ، خودتو معرفی کن .
چون فلشخور اینارو نداره.

(26-04-2020، 19:06)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداروشکر Heart  Heart
چشم رو دوتا چشم Smile

چشمت سلامت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آناهیدم.شوما کیی؟
آها. Undecided
 سپاس شده توسط Faust ، red_Queen ، sober ، کــــــــــⓐرمَن
(27-04-2020، 11:20)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:19)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستان  Smile

سلام‌.
خوبی؟
من میام بهت بگم نفس این موزیک میاد تو ذهنم :
نفس جان ، ای دردمو درمان ، تو که شیرین تری از جان (((×

خوبم عزیزم
شما خوبی؟
خخخخخ
ای جانم
قربونت داداش پژمانم Big Grin
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط Faust ، sober
(27-04-2020، 11:22)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2020، 11:19)_monaa_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Blush  Blush

دو دقیقه فرصت بدید از خودش دفاع کنه بعد بن کنید ! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از بازدید پروفشم معلومه نشونه گیری کردن روش D:
 سپاس شده توسط Faust ، sober ، ßяɪcε
(27-04-2020، 11:25)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبم عزیزم
شما خوبی؟
خخخخخ
ای جانم
قربونت داداش پژمانم  Big Grin

خداروشکر
منم خوبم مرسی ♡
خدانکنه.
برو گوش بده برای خودت قر بده (((:
 سپاس شده توسط sober ، red_Queen

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان