امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6

(28-04-2020، 9:47)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:ngh:

می خواستم تگت کنم خودت اومدی
چطوری عزیزدل؟
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، Medusa ، Faust
آگهی
(28-04-2020، 9:47)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موش موشی
 سپاس شده توسط Medusa ، Faust ، sober

نبات باز خاطره گذاشته برو ببین. 
از خنده مردم من.  Telegh_01
 سپاس شده توسط Faust ، امیر‌حسین ، sober
(28-04-2020، 9:49)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری عزیزدل؟

خوب نیستم.

(28-04-2020، 9:49)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موش موشی

18

(28-04-2020، 9:49)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینستا ندارم
 سپاس شده توسط Medusa ، امیر‌حسین ، sober
(28-04-2020، 9:52)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 9:49)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری عزیزدل؟

خوب نیستم.

چلا؟):

راستش سر صبحی حال منم گرفته شد.

حیفه با این هوای خوب و تطهیر شده شمال حال گرفته باشه
 سپاس شده توسط sober ، Faust
(28-04-2020، 9:48)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 9:46)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 9:45)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 9:41)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 9:38)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نصر من الله و فتح الغریب

این غریب یعنی غریبه و ناآشنا
این درسته قریب از قرب و نزدیکی میاد

ای بابا ای بابا ای بابااااا
غلط املایی ناظم مللگت رو میگیری؟:>

غلط املایی رییس جمهور هم بیاد می گیرم D:

نه مث اینکه برای حکومت فلشخور ضرری :v
دوس داریکیسه چه رنگی باشه؟(کنایه از سرت را درون کیسه میکنند)
دوس داری وَنِت چه رنگی باشه؟(وَنی که پس از کیسه کردن با اون میبرنت)D:

بنفش با خالهای زرد و راه راه گلبهی(دقت کن حتما گلبهی باشه وگرنه سوار نمیشم!)
 سپاس شده توسط Faust ، امیر‌حسین
(28-04-2020، 9:54)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 9:48)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 9:46)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 9:45)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 9:41)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این غریب یعنی غریبه و ناآشنا
این درسته قریب از قرب و نزدیکی میاد

ای بابا ای بابا ای بابااااا
غلط املایی ناظم مللگت رو میگیری؟:>

غلط املایی رییس جمهور هم بیاد می گیرم D:

نه مث اینکه برای حکومت فلشخور ضرری :v
دوس داریکیسه چه رنگی باشه؟(کنایه از سرت را درون کیسه میکنند)
دوس داری وَنِت چه رنگی باشه؟(وَنی که پس از کیسه کردن با اون میبرنت)D:

بنفش با خالهای زرد و راه راه گلبهی(دقت کن حتما گلبهی باشه وگرنه سوار نمیشم!)

ای بابا ):
لوکیشنشنم جنگل-دریا باشه؟
 سپاس شده توسط sober ، Faust
(28-04-2020، 9:49)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما که اینستاگرام نداشتیvahidrk
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، Faust ، Medusa
(28-04-2020، 9:53)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چلا؟):

راستش سر صبحی حال منم گرفته شد.

حیفه با این هوای خوب و تطهیر شده شمال حال گرفته باشه

خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من 
ورنه این دنیا که ما دیدیم ، خندیدن نداشت .. !

×))
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، Medusa ، sober
(28-04-2020، 9:56)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما که اینستاگرام نداشتیvahidrk

از همین اول راه زندگی خیانت،قابل قبول نیست
کات کن باش
 سپاس شده توسط Medusa ، sober ، Faust

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان