امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6

(28-04-2020، 11:01)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 10:56)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 10:52)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 10:46)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر اون گپ لامصبو از اول میدادی انقدر بحث نمیکردی !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـפּ آزاد نسـᓘــہ۳۵6 151

هدفش گپ نی ..

3-4 بار گفتم دارم جواب نداد.

صد نفر ریپ میزنن باید جواب بدم
من دنبال گپیم اشنا باشن اگه غریبه بخوام کلی هست تو تل

اشنا ها هستن ..

کیا؟

(28-04-2020، 11:04)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 11:01)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 11:00)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 10:57)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 10:55)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شقایق برو تو گپ خفن ها :v

راهم نمیدن)):

بیا هواتو دارم >_>

مدیر شدی محبوب قلب ها هم میخوایی بشی؟ *_*

از اول محبوب قلب ها بودم ._.

مواظب باش ندزدنت:^
 سپاس شده توسط B I N A M
آگهی
(28-04-2020، 11:01)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 10:59)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شمارو نمیدونم ولی این موها نهایت زیبایین به نظر من |:
اگه فرندز دیده باشی، یاد اون فامیل مانیکا اینا افتادم که موهاشو افشون میکرد همه غش میکردن ((:
چرا دوسشون نداری؟ 

تو در جریان نیستی ، الان من میدونم موهاش چه بویی میده !!

بوش درست شده اقا میتونین توش غرق شین D:
 سپاس شده توسط Faust ، sober ، Medusa ، امیر‌حسین
(28-04-2020، 11:06)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا یه هفته هم همش میری حموم رنگ پس میده (((:
تو حنا نباید میزدی
باید با بابونه بلوندش میکردی :v
 سپاس شده توسط sober ، spent † ، امیر‌حسین
(28-04-2020، 11:02)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 10:59)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صنم کلی حرف زدیم ((:

بعد شب هم میبینمش .___.
___

نسیم یکی هس 3.5 ماه کراش دارم روش :|
چه زود اقدام کردی خدایی
این کراش هم مثل بقیه شونه؟ D:

اگه بتونی چه کارا ک نکردم :||

نه بابا اگ مثل بقیه بود ک انقد طول نمیکشید ._.
 سپاس شده توسط sober ، Faust ، امیر‌حسین
@spent †
سارا حنایی خدای جذابیت
خب بعدا بیا بهم کامل بگو چی شد
 سپاس شده توسط Faust ، spent † ، امیر‌حسین
(28-04-2020، 11:03)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 11:00)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 10:53)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 10:46)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 10:40)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادم تو خالی تویی که انقدر تویه انجمن خودتو به درو دیوار میزنی:^
من اصلا منتظر تایید تو نیستم حاجی:^

باو نمیدونم تو چه گپایی رفتی مه منبع چتای فلان و فلان بود
میتونستی با چهارتا بزرگتر مشورت کنی یعد بری تو هر گپی((:

چقدر دوست داری چرت و پرت بگی و شعار بدی...باو رفیق گپ خوب ندیدی -_-
کلا مثله شبکه چهاری همونقدر جذاب:^
صرفا اهدافی که دارم تو مثال تویی که تاز 3 ساه افتادی تونت نمیتونی درک کنی

من اصا گپ نمیرم گل:v

نگا چرت و پرنت .. دقیقا حرفایی که به من زدی داره به خودت بر میگرده .. بابا من بیشعور بودم ، تو چرا هی میخوای ثابت کنی خودتی :/

اهداف تو ،توی بی هدفیه استاد:^

نمیری یا راهت نمیدن؟ ._.
من اثبات نمیکنم خودمو حرف زدی جوابتو دادم من اثبات شده هستم((:
تو شزوع کردی بحث و توهین :^
خب الان دقیقا همون اصل واسم ثابت شد ..
که انسان ها به چیزی که نمیدانند میخندند ((: به یه بچه بگو شب ناخن نگیرکلسیمت میپره،نمیفهمه که ! باید بهش بگی شب شیطان زیر ناخنته بیدارش نکن .

راهم نمیدن خاالهههه cry2

ای جانم ، جوری اثبات شدی که فیثاغورس اثبات نشده هنو ..

من شروع کردم چون بیشعورو بی شخصیتم .. تویی که ادعای شعور کردی و منو بیشعور خطاب کردی چرا بیشعور شدی ؟ Telegh_01 

برای بار ششم ، گپ دارم میخواهی؟
میدونی چیه
فک میکنی با گنگ حرف زدن سطحتو میتونی بالا نشون بدی:^
صدبار گفتم الانم میگم حرفای مرتبط به بحث بزن:}

گریه نکن -_-
ناخوناتو شب بگیر بچه خوبی باش ۹شب بخواب میبرنت.-.

میدونم:>

حیقم اومد جوابتو ندم ضایع شی:^
گنگ نیست اینجا همه فهمیدن تو نفهمیدی 25r30فضای مجازی یه فضای نامحدودیه ، نمیشه فهمید کی داره چیکارمیکنه .. حتی اون کاربر 13 ساله که میخندن واسش ممکنه یه هدف داشته باشه که همه فک میکنن 13 سالشه .
مرتبطیه :|

باشه خاله):

اوکی ضایع شدم ، مرسی .. بعد میگم مدالو بیارن برات
خوش گذشت

گـــِــت
 سپاس شده توسط Faust
(28-04-2020، 11:03)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 10:56)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حنا دیگه معلومه قشنگ اینجا :|
ولی قرمز تره -.-

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/20200424180923-IMG-9575.jpg

زیاد تو رنگ اکسیدان بریزی قرمز میشه :v

کاش رنگ بود میشستی کمتر میشد :|
 سپاس شده توسط sober ، Faust ، امیر‌حسین ، Medusa
ما کراش میزدیم تا ۲ سال فقط مثل بز نگاه میکردیم طرفو ((((:
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، sober ، Medusa ، spent † ، B I N A M
(28-04-2020، 11:04)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 11:03)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 10:56)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حنا دیگه معلومه قشنگ اینجا :|
ولی قرمز تره -.-

http://dl.akskhor.ir/uploads1/20200424180923-IMG-9575.jpg

زیاد تو رنگ اکسیدان بریزی قرمز میشه :v

من هنوز این چیزارو نمیدونم
اینو ببین آخه ((((:
حنائه اسکل !

25r30
 سپاس شده توسط sober ، Medusa ، Faust
(28-04-2020، 11:07)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-04-2020، 11:06)spent † نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا یه هفته هم همش میری حموم رنگ پس میده (((:
تو حنا نباید میزدی
باید با بابونه بلوندش میکردی :v

چرا زودتر بهم نگفتی ((:

الان بابونه بزنم چه رنگی میشه :|
 سپاس شده توسط Medusa ، Faust ، sober ، امیر‌حسین

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان