امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~

تاپیک دانش تناوب منتظر شماست.
Everything is Temporary(:
آگهی
(11-05-2020، 15:20)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2020، 15:19)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نزن حالا پژی جون ب من نگفته بودی :/
الان پسری یا دختر):
اگه ازم خوشت اومده ، پسر باشم ؟ (((:

من با دخترم کنار میام راحت باش شما :/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Vibe
 سپاس شده توسط Faust ، Medusa ، ρυяρℓє_ѕку ، sober
(11-05-2020، 15:20)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جییییز D:
بلا ((((:
 سپاس شده توسط Faust ، Medusa ، sober
(11-05-2020، 15:22)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جییییز D:
بلا ((((:

وقتی میگم من متعلق ب همم نگو ن D;
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Vibe
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، Medusa
(11-05-2020، 15:22)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جییییز D:
بلا ((((:

بلا نیستم .
ولی این دلِ لامصب ، دل نیست ! ژله اس .
چه میشه کرد (((:
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، Medusa ، sober
(11-05-2020، 15:23)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جییییز D:
بلا ((((:

بلا نیستم .
ولی این دلِ لامصب ، دل نیست ! ژله اس .
چه میشه کرد (((:

بیا بندااازش تو دلم (((:
Vibe
(11-05-2020، 15:23)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو متعلق به همه نیستی .
درواقع همه متعلق به منن ! :v
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку
سلام.
1_بلور چیست؟
جواب:به مواد معدنی جامدی که اجزای سازنده ی انها از سه جهت فضایی در هم هستند بلور میگویند.
2_اکسید اهن چیست؟
جواب:اکسید اهن تنها ترکیب شیمیایی اهن و اکسیژن است.روی هم رفته حدود 16 نوع اکسید اهن و اکسی هیدروکسید وجود دارد.
3_سدیم اکسید چیست؟
جواب:سدیم اکسید با فرمول شیمیایی na2o با شناسه ی پاب کم 73و71 است.جرم مولی ان 7899.16/om/g است.
4_پتاسیم اکسید چیست؟
جواب:پتاسیم اکسید به تنها ترکیب پتاسیم و اکسیژن گفته میشود.
5_اسکاندیم چیست؟
جواب:اسکاندیم از عنصر های مهم جدول تناوب است.نشانه ی کوتاه ان sc و عدد اتمی ان 21 است.
6_سدیم چیست؟
جواب:سدیم عنصر شیمیایی جدول تناوب است. دارای نشانه ی ce و عدد اتمی 58 است.
7_شعاع خورشیدی چیست؟
جواب:در ستاره شناسی شعاع خورشیدی واحدی برای اندازه گیری ستارگان است.مقدار ان برابر شعاع خورشیدی است:
IRO=6/9*10MAM =0/006452AU
8_نئودیم چیست؟
جواب:عنصر شیمیایی جدول تناوب است با نشانه ی nA و عدد اتمی 66 را داراست.
9_چگال چیست؟
جواب:جرم حجمی.
10_پرومتیوم چیست؟
جواب:از عنصر های جدول تناوب است.نشانه ی کوتاه ان PM و عدد اتمی ان 61 است.
خب.
تمیدوارم از ده سوال برتر دانش تناوب و چچگال بهره برده باشین.
نظر و سپاس یادتون نره.
(11-05-2020، 15:25)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2020، 15:23)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو متعلق به همه نیستی .
درواقع همه متعلق به منن ! :v

عاره خب من لاشمک نیسم -_-
بیا بخلم &_&
Vibe
هیییییییییییییی.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان