امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

☆~گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۰☆~

(12-05-2020، 16:09)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 16:07)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 16:07)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 16:05)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 16:04)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:cry2cry2cry2cry2cry2cry2

جانم جیمینی؟
چیزی شده بیبی؟*.*

ارع
امشب تنهاااام
crying  crying

من پس چیم گاوممم؟؟؟!!

من خودم همیشه تنهام

عه ن بابا

اخی .. چرا؟

به خاطر مشغله کاری مادر پدرم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی
آگهی
(12-05-2020، 16:09)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 16:07)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 16:05)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"Reine"
شرمنده میکنی با سپاسات گُل (((:♡

محمّد
آواتار قبلیِ قبلیِ قبلیت بیشتر با شخصیتت مطابقت داشت ._.
اقای ریش دار؟
دوتا ریش دار داشتم -_- یکی ریشاش سیاه بود یکیش قهوه‌ای.قبلی قبلی قبلی میشد اون سیاهه؟

همونی ک اول گزاشتی چی بود ؟ ._.
ب رنگ ریشاش توجه نکردم :|
فک کنم سیاه بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این ؟ چَرا :-|
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку
@*Bεят "
من شمارو در لیست سیاه خود قرار دادم.
Everything is Temporary(:
(12-05-2020، 16:10)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 16:07)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 16:07)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 16:05)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 16:04)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جانم جیمینی؟
چیزی شده بیبی؟*.*

ارع
امشب تنهاااام
crying  crying

زنگ بزن خرگوشت بیاد 10

خرگووشمم با دوستاش رفته شمال crying
اسمه خرگوشت وحیده؟؟

خرگوش بد خرگوش همیشه باید پیشه هویجش باشه
(12-05-2020، 16:11)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*Bεят "
من شمارو در  لیست سیاه خود قرار دادم.

من خیلی وقته
نآشناس
(12-05-2020، 16:12)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 16:11)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*Bεят "
من شمارو در  لیست سیاه خود قرار دادم.

من خیلی وقته
کسای دیگه اگه بدشون میاد اونارم میزارم تو لیست سیاه.
Everything is Temporary(:
دعوا نکنید....
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط @پوریا@
(12-05-2020، 16:09)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 16:06)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 16:04)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هی ساکت میمونم بیشتر چیز میگه

ولش بزار شاد باشه
من اعصاب ندارم
یهو دیدی پرده دهنم باز شد
بعد اون موقع هیچ کس کاری نمیتونه بکنه

من خواهرمو میشناسم به همین خاطر گفتم ولش کن
(12-05-2020، 16:10)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 16:08)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جانم جیمینی؟
چیزی شده بیبی؟*.*

ملیکااا
رمانتو بذااا دیگ عشقممم  Big Grin

دیگه نمیخوام بنویسم
تو اگه دوس داری ادامشو بده

چراا؟
ملیکا خیلی قشنگه بابا خودت بنویس دختر

(12-05-2020، 16:12)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 16:10)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 16:07)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جانم جیمینی؟
چیزی شده بیبی؟*.*

ارع
امشب تنهاااام
crying  crying

زنگ بزن خرگوشت بیاد 10

خرگووشمم با دوستاش رفته شمال crying
اسمه خرگوشت وحیده؟؟

خرگوش بد خرگوش همیشه باید پیشه هویجش باشه

وحیدو از کجا اوردی تو ؟

(12-05-2020، 16:10)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 16:09)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 16:07)*Bεят نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جانم جیمینی؟
چیزی شده بیبی؟*.*

ارع
امشب تنهاااام
crying  crying

من پس چیم گاوممم؟؟؟!!

من خودم همیشه تنهام

عه ن بابا

اخی .. چرا؟

به خاطر مشغله  کاری مادر پدرم

اها
خیلی بدع Sad
Karlina
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
@"S-T-I-N"
اجی هیچ انگیزه برای نوشتن ندارم
خوشحال میشم تو بنویسی
نآشناس
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان