امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

•°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°•

(12-05-2020، 21:32)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 21:27)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

LGBT همه جا وجود داره از جمله ایران خودمون:/

متاسفانه نزدیک محل ما یکی از پاتوقاشون هست
و حقیقتش، حالم بد میشه دیگه :|
به لولی رسیدیم اگر استریت تو خیابون ببینم میگم عه استریت !!

من حامیشونم درواقع :/
هرکسی یه گرایشی داره ک دست خود آدم نیس...باید بهشون احترام گذاشت چون حقوق بشر و انسانیت ، این چیزا حالیش نیس!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Vibe
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، ρσєѕɪ ، Ɗєя_Mσηɗ
آگهی
(12-05-2020، 21:31)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

떠나도 절대 한 번도 떠나지지가 않아
죽고싶다며 그만큼 넌 또 열심히 살아댔네
떼어놓고 싶다며 또 다른 줄을 달아
생각하지 말란 생각조차 생각이잖아 you know
사실은 우리 이런 운명이란 걸 you know
끝없는 고통 속에 웃는거란 걸 you know
자유를 말하는 순간 자유는 없어 you know
Do you know
cry2

حتی اگر ترک کنم ، هرگز ترک نخواهم شد
شما گفتید که می خواهید بمیرید ، بنابراین دوباره سخت زندگی کردید
من می خواهم آن را جدا کنم ، و یک خط دیگر گذاشتم
شما می دانید حتی فکر کردن به فکر کردن یک فکر است
در واقع ، ما می دانیم که این سرنوشت ما است
می دانید که در حال درد بی پایان لبخند می زنید
وقتی می گویید آزادی ، آزادی وجود ندارد که می دانید
آیا می دانید
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، sober ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Ɗєя_Mσηɗ ، Jack Daniel'ѕ
(12-05-2020، 21:33)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 21:32)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 21:27)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرکسی یه گرایشی داره ک دست خود آدم نیس...باید بهشون احترام گذاشت چون حقوق بشر و انسانیت ، این چیزا حالیش نیس!

آره فقط پرچم ساختن و گرایش خود را در آستین دیگران کردن کار درستی است؟ نمیگفتیم حامیشونم میدونستم D:
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، ρσєѕɪ ، امیر‌حسین ، Ɗєя_Mσηɗ ، sober ، @پوریا@
(12-05-2020، 21:32)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 21:30)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 21:26)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 21:24)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خا مثلا اینستا چشه ؟؟؟؟ کاش میشد ویس بدم تا بت بگم -_-

اینستا باهم عکس میذارن ...
لامصب انگار مث انگلستان (اگه اشتبا نکنم) باهم مزدوج شدن

چرا پرچمشون 6 رنگ داره؟

چون ۶ دسته کلی داره

توضیح بده ببینم چین
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، sober
(12-05-2020، 21:33)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 21:31)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

떠나도 절대 한 번도 떠나지지가 않아
죽고싶다며 그만큼 넌 또 열심히 살아댔네
떼어놓고 싶다며 또 다른 줄을 달아
Do you know
cry2

آیا می دانید

چه ترجمه نامانوسی -_-
تمام نمادها رو خراب کرده
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، Jack Daniel'ѕ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، امیر‌حسین
@"† No Memorise ∅"

خدانکنه ..
قبول باشه ^^ برا منم دعا کنیا ! (:
ما خیلی دعا لازم داریما عارفه D:

کنکور .. خدا .. من ):
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، sober ، †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ†
(12-05-2020، 21:33)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینا تعداد محدودین ..
استثناعات این دنیای عجیب غریبن ..
ولی از نظر من ، همون قطب آهن ربا باید بشن منفی و مثبت .. مذکر و مونث ...
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Jack Daniel'ѕ
(12-05-2020، 21:35)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 21:32)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 21:30)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 21:26)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینستا باهم عکس میذارن ...
لامصب انگار مث انگلستان (اگه اشتبا نکنم) باهم مزدوج شدن

چرا پرچمشون 6 رنگ داره؟

چون ۶ دسته کلی داره

توضیح بده ببینم چین

اینجا اخه؟
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، Jack Daniel'ѕ
(12-05-2020، 21:35)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 21:33)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

떠나도 절대 한 번도 떠나지지가 않아
죽고싶다며 그만큼 넌 또 열심히 살아댔네
떼어놓고 싶다며 또 다른 줄을 달아
Do you know
cry2

آیا می دانید

چه ترجمه نامانوسی -_-
تمام نمادها رو خراب کرده

چی؟ Telegh_26
 سپاس شده توسط sober
(12-05-2020، 21:37)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2020، 21:35)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا پرچمشون 6 رنگ داره؟

چون ۶ دسته کلی داره

توضیح بده ببینم چین

اینجا اخه؟

پ.خ
 سپاس شده توسط sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان