امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

•°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°•

مهسا جان یه نگاه کلی انداختم به متنش .
توضیح کوتاه در رابطه با خبر و همچنین کتاب داده شده
اکثر توضیحات مربوط به شهادت و این چیزاست.
همون برای مذهبی مناسب تره ((:
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، Jack Daniel'ѕ ، sober
آگهی
@m.h.sa
@"★★ Ali ★★"
انقدر از bts گفتم دلم براشون تنگ شد cry2
(بالش bts ش را بغل می گیرد و فن چنت می خواند ._. )
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Ɗєя_Mσηɗ ، Faust
(14-05-2020، 18:45)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

★★ Ali ★★"
انقدر از bts گفتم دلم براشون تنگ شد  cry2

مسلمون، بند محبوب من نیرواناست خوانندشون با شات گان زد خودشو کشت (:
میشه فقط بغل کنی و اون چرتا رو نخونی؟ خودت میدونی باز -_-
 سپاس شده توسط sober ، Ɗєя_Mσηɗ ، Faust
(14-05-2020، 17:05)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 17:04)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاکستر میدونه ققنوس افسانه س

@خخخخ crying

خیلی رو اعصابی ! :>
میدونستی؟

چیه غیرقابل هضمه حرفام یکم؟ منتظری حقیقتو توی اخبار بگن؟

(14-05-2020، 17:12)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 16:56)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 16:06)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارم کیک میپزم  Big Grin  Big Grin
دعا کنید خوب در بیاد

ملکه مردم نون ندارن شما کیک میپزین؟

Undecided  Undecided  Undecided
چه ربطی داشت الان
خب همه مشکل دارن
قرار نیس که ما هم بخاطر اونا زندگی  نکنیم

رفرنسو نگرفتی
برو خونتون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط @پوریا@ ، امیر‌حسین
(14-05-2020، 18:48)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 17:05)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 17:04)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاکستر میدونه ققنوس افسانه س

@خخخخ crying

میدونستی؟

چیه غیرقابل هضمه حرفام یکم؟ منتظری حقیقتو توی اخبار بگن؟

(14-05-2020، 17:12)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 16:56)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 16:06)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارم کیک میپزم  Big Grin  Big Grin
دعا کنید خوب در بیاد

ملکه مردم نون ندارن شما کیک میپزین؟

چه ربطی داشت الان
خب همه مشکل دارن

رفرنسو نگرفتی
برو خونتون
Telegh_59
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط @پوریا@

میدونستی؟

اتفاقا زنجبیلا کار خودشو کرد امروز زدم بن کردم یکیو (:
 سپاس شده توسط sober ، Ɗєя_Mσηɗ ، Faust
(14-05-2020، 18:47)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 18:45)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

★★ Ali ★★"
انقدر از bts گفتم دلم براشون تنگ شد  cry2

مسلمون، بند محبوب من نیرواناست خوانندشون با شات گان زد خودشو کشت (:
میشه فقط بغل کنی و اون چرتا رو نخونی؟ خودت میدونی باز -_-

می دونم
فن چنت رو نمی دونم چطور بگم
اسماشونه وسط کنسرتا باهاشون هم خوانی می کنن و اسماشونو میگن
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Ɗєя_Mσηɗ ، Faust
(14-05-2020، 18:50)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 18:48)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه ربطی داشت الان
خب همه مشکل دارن

رفرنسو نگرفتی
برو خونتون
Telegh_59
باید میفهمیدی دیگه Smile Exclamation
Heart  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
I    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
L   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
O   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
V   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Y   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
O   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
U    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
F   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
R    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
V   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
E   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
R   Heart
(:

آدم توی این دنیا واسه شکسته شدن 
دلش حق انتخابی نداره !
ولی میتونه انتخاب کنه که کی 
دلش رو بشکنه ...
(14-05-2020، 18:51)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می دونم
فن چنت رو نمی دونم چطور بگم
اسماشونه وسط کنسرتا باهاشون هم خوانی می کنن و اسماشونو میگن

کنسرتشون خیلی لوس بازی داره ن؟ D:
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، Faust ، sober
@Faust
@"ѕмσкє"

نهایت خلاقیتم بود ! -_-

http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=258485&pid=3558698#pid3558698
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، Faust ، sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان