امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴

(28-05-2020، 22:03)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2020، 22:02)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2020، 22:00)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2020، 21:58)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2020، 21:57)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهیش فقط یک میام جوابشو بده بعد دوباره بلاک کن فقط یه سوال می پرسم همین

نه !
سوالی باشه همین جا بپرس -_-
توی گ.ا نمیشه بپرسم سوال بدی یا خصوصی نیست ها فقط اگه بپرسم یه نفر تو دردسر میفته بخاطره کارش نمیدونم میدونی چی میگم یا نه اصلا اینجا در بیار بگم بعدش بلاک کن خواهیش

همینجا میپرسی بپرس ،
نمیپرسی ام به سلامت (:
بابا درک کن بپرسم یکی از دوستای خودت دچار مشکل میشه اه نمیدونم چرا نمی فهمی منظورمو اه بابا کل یه پیام میفرستم‌ تمام دیگه خواهیش میکنم این یه کارو به حرفم گوش کن

قید پیوی رو بزن حاجی
بای
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
آگهی
(28-05-2020، 22:13)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچ عوض نشدی همون بهتر بلاکی
بو مگه چم کردو روژین

(28-05-2020، 22:13)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2020، 22:03)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2020، 22:02)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2020، 22:00)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2020، 21:58)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه !
سوالی باشه همین جا بپرس -_-
توی گ.ا نمیشه بپرسم سوال بدی یا خصوصی نیست ها فقط اگه بپرسم یه نفر تو دردسر میفته بخاطره کارش نمیدونم میدونی چی میگم یا نه اصلا اینجا در بیار بگم بعدش بلاک کن خواهیش

همینجا میپرسی بپرس ،
نمیپرسی ام به سلامت (:
بابا درک کن بپرسم یکی از دوستای خودت دچار مشکل میشه اه نمیدونم چرا نمی فهمی منظورمو اه بابا کل یه پیام میفرستم‌ تمام دیگه خواهیش میکنم این یه کارو به حرفم گوش کن

قید پیوی رو بزن حاجی
بای
باش بابا به ستین میگم اون برات اسکرین بگیره ارسال کنه اه
Dodgy کاری به کسی نداشته باش
(28-05-2020، 22:08)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2020، 22:00)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2020، 21:58)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای جااانم فدای دلت :*
آخه فصل امتحانا و درس و مشق و ایناست، در حدی که دیگه لیموهم داره خر می‌زنه :| فاطیمام که کنکور ارشد داره.
من زیاد سر میزنم ولی میبینم کسی نیست میرم پی کارم دوباره D:

نشی نشی *.*
اصن فهمیدم اونم داره خر میزنه عجیب به خودم امیدوار شدم D::
موفق باشن همشون ایشالا *-*
منم .. استرس دارم بدجور |: .. اولین امتحان نهایی )):

ایشالا
نهمی؟ نه بابا نگران نباش نهاییا اسمشون گندست فقط !
البته این کروناهم که همه چیزو ریخت بهم. ((: ولی بازم خیالت راحت. مطمئنم خوب میدی همرو، انرژی مثبت می‌فرستم سمتت D:

(:
بدیش اینه هماهنگ استانی نیس معلما میگیرن .. معلمای منم .. نگم برات |:
شرط معدل واسه ثبت نام مدارسم از اینور ..
قربونت برم که دلبر *-*
 سپاس شده توسط Medusa ، ρσєѕɪ
(28-05-2020، 22:17)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy کاری به کسی نداشته باش

بچاوان
خیلی بچه ای میدونستی؟اونجوری که من میبینم چند سال دیگه هم زمان میبره تا عاقل شی
 سپاس شده توسط Medusa ، Ɗєя_Mσηɗ ، ρσєѕɪ
بچه بودن که خوبه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
(28-05-2020، 22:21)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو مجازی ۲ سالمه حقیقی ۲۰ به بالام

بازم بلاک کردی ممنون
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(28-05-2020، 22:22)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه بودن که خوبه

نه دیگه تا این حد
راست میگن پسرا دیرتر عقلشون کامل میشه

(28-05-2020، 22:22)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2020، 22:21)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو مجازی ۲ سالمه حقیقی ۲۰ به بالام

بازم بلاک کردی ممنون
اره میبینم با این امضا Exclamation
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
(28-05-2020، 22:23)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-05-2020، 22:22)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه بودن که خوبه

نه دیگه تا این حد
راست میگن پسرا دیرتر عقلشون کامل میشه

هر چه دیرتر بهتر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان