امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۶

(10-06-2020، 13:26)عصبیییی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 13:25)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 13:24)عصبیییی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SABER
اقا صابر بگید من چرا محروم شدممممممممممممممم

مهسا و ستین کار خودتونو کردین Angry

بیخود حرف نزن ما کاری نکردیم
بیخود نیست چرا من محروم شدم‌اونم تا ابد ها

کار شما دوتاست

عه!
از كجا فهميدي اونا بنت كردن
تو چقدر باهوشي لامصب
 سپاس شده توسط setayesh- ، لــــــــــⓘلی
آگهی
@عصبیییی
به مهسا و ستین ارتباطی نداره دلیل نمیشه که وقتی باهاشون مشکل داری تقصیر اونا باشه
میخوای دلیلشو بدونی پ.خ بده به اقا صابر یا امیرحسین .. انقدر اینجا تگ نکن
_
هرچقدر هم اکانت بزنی باز بن میشه!
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، setayesh- ، Ɗєя_Mσηɗ
@Anill
جواب سیروان رو بدین.
Everything is Temporary(:
(10-06-2020، 13:26)عصبیییی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 13:25)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 13:24)عصبیییی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SABER

کار شما دوتاست

من میدونم تو کرمت چیه
منو و مهسا ب چیزای مهم تری فک میکنیم ن تو
اصن ارزش این کارم نداری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، setayesh-
چاره ی دیگه ای نیست.
دیگه مارو ببخش.
ولی من تسلیم نمیشم.
سیروان من تا شب درستش میکنم.
(10-06-2020، 13:28)عصبیییی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 13:26)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیروان اروم باش
الان محروم شدن تو چه ربطی به ستین و مهسا داره ؟
ستایش من برای اون اکانتم کی زحمت کشیده بودم الانم بودن دلیل مخروم شده تو بودی عصبی نمی شودی

خب چرا اما صبر میکردم
مغـرور نیستـَـم!
وَلـے لُــزومـے نَداره با هـَمـه مِهـربون باشـَـم خـُبـ ?!
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
اقا سیروان شما اروم باش.
من تا شب حلش میکنم.
یعنی اگه دیویست میلیون هم باشه میدم.
من برم یه زنگ به شرکت میلانی بزنم.
اروم باش.
بای.
(10-06-2020، 13:29)عصبیییی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 13:28)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@عصبیییی
به مهسا و ستین ارتباطی نداره دلیل نمیشه که وقتی باهاشون مشکل داری تقصیر اونا باشه
_
چطور پ.خ بدم وقتی میخوام‌تعداد ارسال هارو ببرم بالا بن میکنن یعنی چی اینجا یه پاسخگو ندارخ

خب یه بار تگ کردی کردی میان میبینن .. همون کافیه!
الانم الکی اینجارو شلوغ نکن!
 سپاس شده توسط setayesh-
(10-06-2020، 13:30)عصبیییی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 13:28)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@SABER

کار شما دوتاست

عه!
از كجا فهميدي اونا بنت كردن
تو چقدر باهوشي لامصب
ببین غزل لطفا تیکه ننداز من اون دوتا رو میشناسم‌همون باعث شد من نویسنده نشم تو خیلی چیز را نمی دونی  نمی دونییییییییییییییییئییی.

من الان دلیل محرومیتمو میخوام زود بگین

بابا سیروان اروم باش
بزار مدیر بیاد جوابتو میدع
مغـرور نیستـَـم!
وَلـے لُــزومـے نَداره با هـَمـه مِهـربون باشـَـم خـُبـ ?!
(10-06-2020، 13:31)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 13:29)عصبیییی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-06-2020، 13:28)Tιɳα نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@عصبیییی
_
چطور پ.خ بدم وقتی میخوام‌تعداد ارسال هارو ببرم بالا بن میکنن یعنی چی اینجا یه پاسخگو ندارخ

خب یه بار تگ کردی کردی میان میبینن .. همون کافیه!
الانم الکی اینجارو شلوغ نکن!

این الان میخواد من ی چیزی بگم یا اخطار بگیرم یا بن شم
یا محروم .. من میدونم دیگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط ßяɪcε ، setayesh-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان