امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۶

(13-06-2020، 10:33)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 10:27)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 10:22)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 10:17)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 10:10)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میمیری بگیر بخواب -_-
با قسمت سیب زمینی سرخ کردش موافقم ^ ^
الان باید خوشحال باشی ! ._.

الا پی وی معلم ریاضیم پلاسم !:
آره آره .. توام بیا باهم بخوریم *_*
نای خوشحالیم ندارم ک .. دفتر دوستم یادم رفته بود ببرم بهش بدم کلا خیسم کرد بیشور ): دوش گرفتم همه انرژی رفت -_-

مگه امتحان بعدیت ریاضیه ؟
تو اونور دنیایی :| D:
یادش بخیر لوله خالی خودکار رو با کاغذ مچاله شده کوچیک پر میکردم و با فوت میزدم تو سر و صورت ردیف جلوییا ): اَی میچسبید D:
ای بی عرضه ._. وایسادی خوردی فقط ؟! D:

نه بابا .. دادم رف .. دنبالِ مستمرم -_-
خو یا منو ببر به خونتون یا بیا به خونه ی ما دگ *-*
نگو نگووو .. خاطرات منم زنده شد .. عآه یادش بخیر |: .. هنو من جوهر خودکارو درمیاوردم یکم خم میکردم رو لوله ش.. عین تیرکمون میشد .. میزدم به جلوییا یهو از پشت ضربه ی سهمگینی بشون وارد میشد اصن D::

بی عرضه چیه عشقم .. داشتم با یکی دگ حرف میزدم یهو دیدم از اسمون داره میباره -_- بابام نمیذاش تو ماشین بشینم میگف برو هروخ خشک شدی بیا D:::::
شوخی می نمایم البته -_-
مهسا بیخیال -_- ، هرچی شدی دیگه
بقول ی عزیزی : تو پیشی منی و میاو پس عشوه نریزو بیاو D:
افرین دختر خودمی ._. ♡

خب من بابام بود میگفت پیاده بیا :|
ولی من شوخی ندارم D: ، بابام رخششو بیشتر من دوس داره D:: -_-

من کاریش ندارم ک .. خودش بم پیام داد ):
جون جون دارم میام پیشت *-* جاده چه همواره D::::
فدا مامانم *.*

من ضایع خیس شده بودم .. پشت مانتو و مقنعه م خیس بود کلا -_- پیاده میرفتم به باغ میدادم خودمو :|
حالا دارم براش .. دفترش که هنوز دستِ منه :vvvvv
D::: .. حالا منم یجوری نشسته بودم که وقتی امپول میزنم اونجوری میشینم تو ماشین فقد .___. D:::

+
علی میخونیم تا چشآت دراد :vvvvvv
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، bOoOoOy ، شـــقآیــق
آگهی
(13-06-2020، 10:36)Purple نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 10:34)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این همه تایپ میکنید میخونید بعد همشو؟

همه رو یجا ندادن که برادر

من اخه از دور میبینم ی جا حساب میشه
خیلیه =|
دوتا دختر چقدر حرف دارن اخه =|
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، ρυяρℓє_ѕку ، شـــقآیــق
(13-06-2020، 10:41)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 10:20)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوش اصن انرژی گیره شیطون =v

هویج بزن D:

گمنام شدی که :|
حاجی پلاکتو بده بشناسیم :vvv
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، ɪᴄᴇ ، ρυяρℓє_ѕку ، شـــقآیــق
(13-06-2020، 10:50)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 10:41)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 10:20)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هویج بزن D:

بهت هویج میدیما
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، ɪᴄᴇ ، ρυяρℓє_ѕку ، شـــقآیــق
(13-06-2020، 10:51)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 10:50)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هویج بزن D:

بهت هویج میدیما

سمّیش کردی ویروس :v
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، ρυяρℓє_ѕку ، شـــقآیــق
(13-06-2020، 10:44)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 10:33)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 10:27)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 10:22)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 10:17)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الا پی وی معلم ریاضیم پلاسم !:
آره آره .. توام بیا باهم بخوریم *_*
نای خوشحالیم ندارم ک .. دفتر دوستم یادم رفته بود ببرم بهش بدم کلا خیسم کرد بیشور ): دوش گرفتم همه انرژی رفت -_-

مگه امتحان بعدیت ریاضیه ؟
تو اونور دنیایی :| D:
یادش بخیر لوله خالی خودکار رو با کاغذ مچاله شده کوچیک پر میکردم و با فوت میزدم تو سر و صورت ردیف جلوییا ): اَی میچسبید D:
ای بی عرضه ._. وایسادی خوردی فقط ؟! D:

نه بابا .. دادم رف .. دنبالِ مستمرم -_-
خو یا منو ببر به خونتون یا بیا به خونه ی ما دگ *-*
نگو نگووو .. خاطرات منم زنده شد .. عآه یادش بخیر |: .. هنو من جوهر خودکارو درمیاوردم یکم خم میکردم رو لوله ش.. عین تیرکمون میشد .. میزدم به جلوییا یهو از پشت ضربه ی سهمگینی بشون وارد میشد اصن D::

بی عرضه چیه عشقم .. داشتم با یکی دگ حرف میزدم یهو دیدم از اسمون داره میباره -_- بابام نمیذاش تو ماشین بشینم میگف برو هروخ خشک شدی بیا D:::::
شوخی می نمایم البته -_-
مهسا بیخیال -_- ، هرچی شدی دیگه
بقول ی عزیزی : تو پیشی منی و میاو پس عشوه نریزو بیاو D:
افرین دختر خودمی ._. ♡

خب من بابام بود میگفت پیاده بیا :|
ولی من شوخی ندارم D: ، بابام رخششو بیشتر من دوس داره D:: -_-

من کاریش ندارم ک .. خودش بم پیام داد ):
جون جون دارم میام پیشت *-* جاده چه همواره D::::
فدا مامانم *.*

من ضایع خیس شده بودم .. پشت مانتو و مقنعه م خیس بود کلا -_- پیاده میرفتم به باغ میدادم خودمو :|
حالا دارم براش .. دفترش که هنوز دستِ منه :vvvvv
D::: .. حالا منم یجوری نشسته بودم که وقتی امپول میزنم اونجوری میشینم تو ماشین فقد .___. D:::

+
علی میخونیم تا چشآت دراد :vvvvvv
رسیدی بگو لوکو بفرسم واست v:
هرچی شعر و ترانه تو ذهنته بنویس تو صفحه اولش .__. ولی ن گنا داره :|
سخت گرفتی بخودت .__.
_
چشام دیگه همه جارو تار میبینه -_-
از خواب دارم میمیرم ولی نمیخوام بخوابم
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Ɗєя_Mσηɗ
(13-06-2020، 10:52)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 10:51)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هویج بزن D:

بهت هویج میدیما

سمّیش کردی ویروس :v

سمِ سمِ آ D=
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ρυяρℓє_ѕку ، Ɗєя_Mσηɗ
۷ سال پیش ۷ تا فرشته تو همین روز متولد شدن^^
Happy bts 7th
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ɪᴄᴇ

هویج بزن D:

لوک میدم گم نکنی 
D: 
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۶ 111
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ρυяρℓє_ѕку ، Ɗєя_Mσηɗ
(13-06-2020، 10:48)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 10:36)Purple نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-06-2020، 10:34)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این همه تایپ میکنید میخونید بعد همشو؟

همه رو یجا ندادن که برادر

من اخه از دور میبینم ی جا حساب میشه
خیلیه =|
دوتا دختر چقدر حرف دارن اخه =|

شاید باورت نشه ولی این یک دهمشه :|

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان