امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۹

(05-07-2020، 22:35)ppparhhhammm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانوم تینا!
به حضرت عباس قسم من اول جست و جو کردم بعد موضوع زدم!
چرا اخه!!
اگه تکراریه پس چرا زیر موضوع موضوعی درباره ی اون نیست؟!
این چه وعضشه!!

چرا هرچی میشه منو تگ می کنی؟
من فقط مدیر گ.آ و ادبیاتم
عنوان موضوع رو سرچ کنی که مطمئنا همونو نمیاره
عنوان های مشابه هم جستجو کن
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ρσєѕɪ ، ɪᴄᴇ ، ßяɪcε ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Sirvan10_a
آگهی
(05-07-2020، 22:03)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2020، 22:02)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2020، 21:59)[ιяяesιsтιвLe] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:| کسی راک و متال گوش میده اینجا؟

دث متال
چنتا اهنگ سم معرفی کن:>
هنوز دنبالشی ؟ 
(05-07-2020، 23:11)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2020، 23:04)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2020، 23:02)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2020، 22:58)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2020، 22:49)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اشكال نداره عزيزم ^^
صبح تا ميتوني بخواب (:
استرسم نداشته باش
مطمئنم عالي دادي D:

مرسی روحیه میدی عزیزدلم .-. ♥♥♥
پارسا بهتر روحيه ميده تگش كنم ؟ ((:

ان نیس :|
ميدونم |:
اون جغده مياد

@scarz

پارسا پارسا ^^
 کی روحیه میده ؟ من ؟ شایعس D:
(05-07-2020، 23:15)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2020، 23:11)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2020، 23:04)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2020، 23:02)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2020، 22:58)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی روحیه میدی عزیزدلم .-. ♥♥♥
پارسا بهتر روحيه ميده تگش كنم ؟ ((:

ان نیس :|
ميدونم |:
اون جغده مياد

@scarz

پارسا پارسا ^^

بیاد امید بده D:

بیا  res2 
حالا یه ۲۰ات بشه ۱۸ زمین به آسمون نمیرسه 
فقط دیگه خبری از ۳چرخه نیسD: 
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۹ 185
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Ɗєя_Mσηɗ ، Sirvan10_a
(06-07-2020، 7:28)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی روحیه میده ؟ من ؟ شایعس D:

تجربه داشتم (;
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ ، Sirvan10_a
(05-07-2020، 21:39)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2020، 21:32)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2020، 21:31)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-07-2020، 21:29)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره  D:

و بگو که الان حسی که دارم رو توهم داری ((((((((((=
نمیتونم لنتی :|

_
سلام عرفه

دارم =))))
چی؟

به پلی لیست دوستمون باید روی ببرم که با عصبانیت خالص نوشته  ((=

کی؟

تنههااا تنهااا .. bathtime
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ ، Sirvan10_a ، ρυяρℓє_ѕку
عاااااااااااااااه خدای من cry2

میرم خودمو از پشت بوم بندازم پایین cry2

چراااااااااااااا لنتی چراااااااااااااااااااااا 6

@scarz
@"Reine"

الان بیاین روحیه بدین cry2
 سپاس شده توسط امیر539 ، ɪᴄᴇ ، Sirvan10_a
(06-07-2020، 9:37)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاااااااااااااااه خدای من cry2

میرم خودمو از پشت بوم بندازم پایین cry2

@scarz
@"Reine"

الان بیاین روحیه بدین cry2
Confused Confused Confused چراااااااااااااااااااااااا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16244822801848
 سپاس شده توسط Sirvan10_a
(06-07-2020، 9:37)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاااااااااااااااه خدای من  cry2

میرم خودمو از پشت بوم بندازم پایین  cry2

"Scarz"
"Reine"

الان بیاین روحیه بدین  cry2

آرومت بگیره 
راضی بودی از خودت ؟
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۹ 185
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، لــــــــــⓘلی ، Sirvan10_a

@scarz
@"Reine"

چی شده؟Telegh_07
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، Sirvan10_a
✘ ببـین ﻧﻪ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﺟـــــــــــــــــــــــﺎﻡ ﺑﺎﺷﯽ …
✘ ﻧﻪ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﺑــــــــــــــــــﺎﻡ ﺑﺎﺷﯽ …
✘ گفتـم در جریان باشی …
https://harfeto.timefriend.net/16244822801848
 سپاس شده توسط Sirvan10_a
(06-07-2020، 9:44)Scarz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"Scarz"
"Reine"

آرومت بگیره 
راضی بودی از خودت ؟

دارم سکته میکنم cry2
نگا کن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینوووو

چطوری راضی باشم 6

(06-07-2020، 9:52)Qนεεɳ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@scarz
@"Reine"

چی شده؟Telegh_07

آی خداااا ستین Telegh_34Telegh_50
 سپاس شده توسط امیر539 ، لــــــــــⓘلی ، ɪᴄᴇ ، Sirvan10_a

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان