امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2

(13-07-2020، 12:22)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان هرکی نارضایتی داره از هر کاربر و مدیری لطفا بره پ.خ صابر

@SABER
افرین من دیشب به اقا صابر گفتم این مثل ناره زخمیه نیش میزنه
آگهی
(13-07-2020، 12:22)†ʙɪʟʟɪᴇ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:21)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:12)†ʙɪʟʟɪᴇ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:03)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uupload.ir/files/90ic_screenshot_20200713-133558_telegram.jpg
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگاه کن سیروآن
من این مدت نه اصلا دوس داشتم باهات حرف بزنم نه چیز دیگه چون از بس برام بی ارزشی
من تو این موضوع نه ته پیآزم نه سرش
این اولین و آخرین بارت میشه که از پی ام هآ رو اسکرین میگیری
من خودم ایدی تل تو دارم
بعد اون موقع من میمونمو تو  
و خودتم میدونی وقتی من ذهنم باز شه هیچ کی نمیتونه ببنده
در خدمتم تشریف بیارین.

چی شد اقا فش داده ناراحت شدی

دهنتو ببند بابا

درست صحبت کنید لطفا
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(13-07-2020، 12:23)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پارسا دقیقا کدومه.___.

(13-07-2020، 12:23)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پارسا دقیقا کدومه.___.

همونی که تفنگ داره
https://harfeto.timefriend.net/16244822801848
 سپاس شده توسط Sirvan10_a

پارسا دقیقا کدومه.___.

همون عزیزی که شاخمون شاتشو گذاشت گ.ا :|
مردم چقدرررر مریضن ایح /:
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، ßяɪcε ، Sirvan10_a
(13-07-2020، 12:20)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:19)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:13)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:10)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:07)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه اقا صابر قبل عضویت تست سلامت روان میگرفت الان این مشکلاتو نداشتیم:|

اون موقع تو در بینمون نبودی  crying  crying

اره پشت در سایت جفتمون میموندیم لونه عاشقانمونو تو تل میساختیم*.*

تو خونه ی عاشقی من تو نهایت باغبونی کارگری چیزی باشی شایدم اجازه بدم گل هارو آب و کود بدی. تازه اگه با شترهام خوب باشی اگه خوب نباشی که پرتت میکنم تو قفس پنگوئن هام

حالا همه اینا به کنار
ولی کار ساقیت حرف نداره:^
پنگوئن اخعD::

هی اخرین بارت باشه که به پنگوئن های من توهین میکنی. تا الان هرکی به پنگوئنهام توهین کرده تا ابد تو ماداگاسکار تبعید شده کنار شاه جولیان زندگی میکنه
ناشناس
 سپاس شده توسط امیر539 ، Sirvan10_a
(13-07-2020، 12:23)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:19)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:17)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:16)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"мιѕтαкє"

بیا رسیدگی کن من یه شماره گذاشتم اخطار گرفتم بعد اینا فحش رکیک میدن

به مدیر نفس بگو

اوکی

سلام لطفا رسیدگی کن
@red_Queen

سلام لطفا رسیدگی کن
@red_Queen

دوست عزیز اکانت دومی که شما زدید رو محروم کردم
بخاطر گذاشتن شماره نبود
و اینکه اگه دیدید کسی حرف های رکیک میزنه لطفا گزارش بدید پیگری میشه
با تشکر
ولی من اخطاری ندادم

خب الان ایشون اسکرین شات رو توی مجمع عمومی پخش کرد ..
با توجه به 60% اخطار الاننباید بن بشه؟
 سپاس شده توسط red_Queen ، Ɗєя_Mσηɗ ، ρσєѕɪ ، ßяɪcε ، Sirvan10_a
(13-07-2020، 12:25)امیر539 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پارسا دقیقا کدومه.___.

پارسا دقیقا کدومه.___.

همونی که تفنگ داره

کی ._.

(13-07-2020، 12:25)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پارسا دقیقا کدومه.___.

همون عزیزی که شاخمون شاتشو گذاشت گ.ا :|
مردم چقدرررر مریضن ایح /:

اونو ک میدونم
ایدی اینجاش چیه._.
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ ، Sirvan10_a ، Ɗєя_Mσηɗ
(13-07-2020، 12:25)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:23)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:19)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:17)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:16)ARASH A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"мιѕтαкє"

بیا رسیدگی کن من یه شماره گذاشتم اخطار گرفتم بعد اینا فحش رکیک میدن

به مدیر نفس بگو

اوکی

سلام لطفا رسیدگی کن
@red_Queen

سلام لطفا رسیدگی کن
@red_Queen

بخاطر گذاشتن شماره نبود
با تشکر
ولی من اخطاری ندادم

خب در این صورت چه ربطی به اقا ارش داره
سیروان اسکرین شات هارو گذاشته
پس الان باید بن بشه
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط Sirvan10_a
(13-07-2020، 12:28)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:25)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به مدیر نفس بگو

اوکی

سلام لطفا رسیدگی کن
@red_Queen

سلام لطفا رسیدگی کن
@red_Queen

بخاطر گذاشتن شماره نبود
با تشکر
ولی من اخطاری ندادم

خب در این صورت چه ربطی به اقا ارش داره
سیروان اسکرین شات هارو گذاشته
پس الان باید بن بشه

خب اعتراص کرد دگ
اون موقعم مهسا ی حرفی زد به سیروان ربطی نداشت رفت اعتراض کرد مهسا اخطارشو گرفت
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، Ɗєя_Mσηɗ
(13-07-2020، 12:25)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:20)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:19)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:13)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2020، 12:10)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون موقع تو در بینمون نبودی  crying  crying

اره پشت در سایت جفتمون میموندیم لونه عاشقانمونو تو تل میساختیم*.*

تو خونه ی عاشقی من تو نهایت باغبونی کارگری چیزی باشی شایدم اجازه بدم گل هارو آب و کود بدی. تازه اگه با شترهام خوب باشی اگه خوب نباشی که پرتت میکنم تو قفس پنگوئن هام

حالا همه اینا به کنار
ولی کار ساقیت حرف نداره:^
پنگوئن اخعD::

هی اخرین بارت باشه که به پنگوئن های من توهین میکنی. تا الان هرکی به پنگوئنهام توهین کرده تا ابد تو ماداگاسکار تبعید شده کنار شاه جولیان زندگی میکنه
من پوزش میطلبم)):
 سپاس شده توسط Sirvan10_a

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان