امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈

@"мιѕтαкє"

اگه از ترس از تو سکته کردم برام فاطحه نفرست.
آگهی
(19-09-2020، 22:33)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 22:32)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 22:29)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 22:28)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 22:23)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداییش حیف نیست این صدا؟

نه واقن ..

(19-09-2020، 22:25)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال پیش اومد بسیار تخصصی :/
چرا وقتی ناظمی حضور و غیابت مخفیه؟ ولی وقتی عادی‌ای نیست؟

ینی چی؟

نا امیدم کردی ):

----
الان انلاینیت مخفیه. یه ساعت پیش نبود. میتونستیم ببینیم انلاینی

خودم مخفی کردم:|
ی ساعته

میدونم، آما چرا؟

واسه یه چیزایی
اَو
‌‌
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

(19-09-2020، 22:47)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اَو
‌‌

تگم کرده بودی
شطرنج باز ضعیف خودتی :>
یادت رفته باختیا D;
(19-09-2020، 22:38)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"LONELY._.BOY"

حاجی چیزی از پارتی هات نمیبینم
Undecided

بتز دیواری کوتاه تر از من پیدا نکردن Undecided

(19-09-2020، 22:47)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اَو
‌‌
ممد اینجا رو ولش بیا وات
(19-09-2020، 22:51)LONELY._.BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 22:38)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"LONELY._.BOY"

حاجی چیزی از پارتی هات نمیبینم
Undecided

بتز دیواری کوتاه تر از من پیدا نکردن Undecided

دیوارت خیلی بلندتر از این حرفاست Telegh_53
ممد داداش وات Sleepy
(19-09-2020، 22:49)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اَو
‌‌

تگم کرده بودی
یادت رفته باختیا D;

یبار باخته بودم؟
دوبار باختی ضعیف(ه)
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

گفت
روزی مام از این دیار دلتنگی یار بود((:

هعییییی(:
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
(19-09-2020، 22:57)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2020، 22:49)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اَو
‌‌

تگم کرده بودی
یادت رفته باختیا D;

یبار باخته بودم؟
دوبار باختی ضعیف(ه)

نامردی اون یبارو حساب کنی ، نت قطع بود برار /:
مساوی بودیم :|
ضعیفه خودتی ایح :>
 سپاس شده توسط م‍حمّد

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان