امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 378 ≈

اگع یع روز رفتی سفر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16244822801848
آگهی
(20-09-2020، 12:27)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 12:24)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هق دیگه چیه؟

وقتی گریه می کنی از خوشحال میگی هققققق|:

عجب (با لحن صعودی) !

(20-09-2020، 12:50)امیر539 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگع یع روز بری سفر
بری ز پیشم بی خبر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، شـــقآیــق
(20-09-2020، 12:55)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 12:27)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-09-2020، 12:24)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هق دیگه چیه؟

وقتی گریه می کنی از خوشحال میگی هققققق|:

عجب (با لحن صعودی) !

(20-09-2020، 12:50)امیر539 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگع یع روز بری سفر
بری ز پیشم بی خبر

به به
https://harfeto.timefriend.net/16244822801848
 سپاس شده توسط م‍حمّد
بزار شبم رنگی بگیره
دوباره آهنگی بگیره
بگیره رنگ اون دیاری  
که توش منُ تنها نزاری ..

♪     ♫
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
cof
سلام بر اعضای فلشخور
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
ما بازم رفع زحمت کنیم ((((:
خوشحال شدم.
خداحافظ همگی♡

@Jack Daniel'ѕ
@"мᴀᴢᴇ"
@Offred
@"ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ"
@"|ᴛᴏxɪᴄ|"
@"ⓓムdყ_vk"
@"мιѕтαкє"
@Ɗєя_Mσηɗ
@Đęąđ.ğïřł
@saba 3
@red_Queen نبودی عزیزدل .. دوست دارم ♡ مواظب خودت باش.

بچه‌ها امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید.
مواظب خودتون باشید.
یاحق♥️
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، امیر‌حسین ، Medusa ، شـــقآیــق ، Ɗєя_Mσηɗ ، کــــــــــⓐرمَن ، Jack Daniel'ѕ ، sober ، red_Queen
(20-09-2020، 13:29)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشحال شدم.
خداحافظ همگی♡

@Jack Daniel'ѕ
@"мᴀᴢᴇ"
@Offred
@"ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ"
@"|ᴛᴏxɪᴄ|"
@"ⓓムdყ_vk"
@"мιѕтαкє"
@Ɗєя_Mσηɗ
@Đęąđ.ğïřł
@saba 3

مواظب خودتون باشید.
یاحق♥️
سلام.
منم پرهام.
یادته؟
 سپاس شده توسط Faust
(20-09-2020، 13:29)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشحال شدم.
خداحافظ همگی♡

@Jack Daniel'ѕ
@"мᴀᴢᴇ"
@Offred
@"ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ"
@"|ᴛᴏxɪᴄ|"
@"ⓓムdყ_vk"
@"мιѕтαкє"
@Ɗєя_Mσηɗ
@Đęąđ.ğïřł
@saba 3

مواظب خودتون باشید.
یاحق♥️

خوش و سلامت باشی هرجا که هستی((:♡
 سپاس شده توسط Faust

خوشحال شدم.
خداحافظ همگی♡

" نبودی عزیزدل .. دوست دارم ♡ مواظب خودت باش.

مواظب خودتون باشید.
یاحق♥️

چرآاا؟؟؟ crying
Broken my heart crying
 سپاس شده توسط Faust

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان