امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 379 ≈

(23-09-2020، 17:41)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2020، 17:37)LONELY._.BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2020، 17:34)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2020، 17:30)LONELY._.BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2020، 17:29)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چوت خوشو
ایشالله خاسو وید چت مهمی نیه
ایشالا پشتم هیچ

دستیشم دیشه crying

دی دست را ژان کید؟
توپی ویه کوت Sad  crying

ای خوا
ییش خاس وید چت گورایگ نیه خو
ایسه سو خاسو وید

ممنون Blush
آگهی
هوم/:
اوهوم
یار مگو که من منم
من نه منم نه من منم
گر تو تویی و من منم
من نه منم نه من منم
(23-09-2020، 17:33)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2020، 15:30)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ʀօʍɨʀ"
مبارک باشه مشکی شدی
ذغالیD:

مرسی که نفسم*-*

(23-09-2020، 16:32)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2020، 13:57)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2020، 12:53)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_59Telegh_01

چه شده است ای دید گرل(=

هچ(":

دِد._.

بخاطر لحجمه/: کلا نوشتاری گفتاری میگم دید|=

چ زیبا
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
به به استقلال چه قشنگ داره صعود میکنه. فردا هم پرسپولیس حذف شه عالی میشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
تو گروه ۳ تیمی تلاش می کنید ۴ ام نشید Big Grin Tongue

استقلال سپاهان شهر خودرو رو هم =۶ امتیاز

پرسپولیس به تنهای =۷ امتیاز

Cool

هر وقت در اندازه تیم ما شدیدن برامون کوری بخونید

متخصص های اسیاه Angel
@"ʀօʍɨʀ"

عزیری دل برادر موضوع هارو می بندی به بخش زباله دان انتقال بده*___*
چند مدته که کابوس نمیبینم.
چرا؟
(23-09-2020، 19:50)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا؟

چون کابوس تمایلی به دیدن تو نداره D:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(23-09-2020، 19:52)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2020، 19:50)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا؟

چون کابوس تمایلی به دیدن تو نداره D:
یه جواب منطقی بده.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان