امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(06-10-2020، 19:20)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 19:18)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قلبم شکست..

برم به صد قسمت تبدیلش کنم
بعد گوشتشو کباب کنیم فردا بخوریمD=?
قلبه منو؟ !
چجوری دلت اومد؟!؟!؟
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
آگهی
(06-10-2020، 19:25)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 19:20)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برم به صد قسمت تبدیلش کنم
بعد گوشتشو کباب کنیم فردا بخوریمD=?
قلبه منو؟ !
چجوری دلت اومد؟!؟!؟

فرنودو میگم .___.
 سپاس شده توسط *VENUS*
(06-10-2020، 19:24)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 19:23)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پشمام ملی!! غزلتو ببین چه درسته!!

هرچه می توانستی در راه رسیدن به نیت خود کوشش کرده ای. غم و اندوه بسیاری را تحمل کرده ای و به قول معروف بسیار به این در و آن در زده ای، ولی اکنون از کرده خود پشیمانی چون فکر میکنی تمام تلاشت بیهوده بوده، اما حقیقت چیز دیگری است. رسیدن به مقصود شاید کمی دیر برای تو امکان پذیر شده است ولی حتما میسر می شود.
دوستان فریبکار اطراف شما را احاطه کرده اند، به آن ها اعتماد نکنید که قصد به فنا دادن و بیراهه کشاندن شما را دارند. دوراندیش باشید و از این افراد دوری کنید.

به معنی واقعی پشمام
واییی موهای بدنم سیخ شد

من خیلی خوب فال گرفتم. به من جایزه بدید.

(06-10-2020، 19:25)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 19:25)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قلبه منو؟ !
چجوری دلت اومد؟!؟!؟

فرنودو میگم .___.

بسم الله.
 سپاس شده توسط *VENUS* ، Medusa
خدایی فال منم درست بود..
من خیلی وقته منتظر یه خبریم..
صنم ؟ فال تو چجوری بود؟
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Medusa
(06-10-2020، 19:25)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 19:24)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به معنی واقعی پشمام
واییی موهای بدنم سیخ شد

اولا واقعا ممنونم
ارمینا داستان ناراحتی امروز منو می دونه
و دلیل ناراحتیمم دقیقا همین موضوع بود
+
هر چی میخای فقط لب تر کن=>>>>
 سپاس شده توسط *VENUS* ، Medusa ، فرنودِ بن گیومرث
(06-10-2020، 19:25)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قلبه منو؟ !
چجوری دلت اومد؟!؟!؟

فرنودو میگم .___.

عهههههه
..
چقد من خنگم پروردگارا

قلبش بدمزست تلخه
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Medusa
(06-10-2020، 19:25)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به معنی واقعی پشمام
واییی موهای بدنم سیخ شد

فرنودو میگم .___.

بسم الله.

دوست داری کباب بشی
یا سرخ؟=>>>
خنده شیطانی)
 سپاس شده توسط Medusa ، *VENUS*
(06-10-2020، 19:27)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایی فال منم درست بود..
من خیلی وقته منتظر یه خبریم..
صنم ؟ فال تو چجوری بود؟

آره، برای منم خیلی امیدوارکننده بود. چیزایی رو گفت که نیاز داشتم بشنوم.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، *VENUS*
(06-10-2020، 19:28)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرنودو میگم .___.

عهههههه
..
چقد من خنگم پروردگارا

قلبش بدمزست تلخه

عزیزم کُلشو میگمTelegh_01
 سپاس شده توسط *VENUS*
(06-10-2020، 19:27)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولا واقعا ممنونم
ارمینا داستان ناراحتی امروز منو می دونه
و دلیل ناراحتیمم دقیقا همین موضوع بود
+
هر چی میخای فقط لب تر کن=>>>>
آم؛
فکر کنم چیزی نمی خوام تبیسنمبتمیس
 سپاس شده توسط *VENUS*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان