امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(07-10-2020، 12:31)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 12:30)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

D: ♥
شکر
زندگی :> تو چی ؟ D:

^^ ❤
بیکاریم به مولاD:
الان تحقیق دارم غروب برم سرش باز شایدم فرداD:
درس مرسم می خونی؟|:
راستی تو ازون خرخونایی می خونی=v

عجب D:
تحقیقِ چی ؟
هیس , صداشو درنیار D:
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
آگهی
(07-10-2020، 12:34)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 12:31)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

^^ ❤
بیکاریم به مولاD:
الان تحقیق دارم غروب برم سرش باز شایدم فرداD:
درس مرسم می خونی؟|:
راستی تو ازون خرخونایی می خونی=v

عجب D:
تحقیقِ چی ؟
هیس , صداشو درنیار D:
کلا حس کار کردن نیس=>
چگونگی تشکیل حکومت هخامنشی یا شایدم سقوط حکومت هخامنشی((:
اوه اوه سکوت اختیار کردم=v
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ
من یک روانی ور وره نیستم.
من کسیم که میخوام شمارو قانع کنم که
در آینده قراره چه اتفاقی بیفته.
من یک خیال پردازم.
اگه نخواین بفهمین قراره چه اتفاقی بیفته صر درصد میمیرین.
نه توسط من،توسط خودتون.
(07-10-2020، 12:34)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 12:32)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه تو کور نبودی چطور دیدی؟
لوهان 6 ساله رفته چطور بگن؟/=
تو نهایتش 2 دقیقه قهر کنی تا ابد نمیکنی//-

بیتربیت)":
خو خود سهون پوکر میگفت|:
(((:

یادمه /اخرین بار که دیدمت خودتو کج و کول کرده بودی وسط میدان امام داشتی گداعی میکردی /=
غروری که پسرم داره هیچکس نداره نمیگه/=
((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((+
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(07-10-2020، 12:36)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 12:34)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب D:
تحقیقِ چی ؟
هیس , صداشو درنیار D:
کلا حس کار کردن نیس=>

تنبلی میکنی :v
کاری نداره که ، یه سرچ بزن گوگل پی دی افش کن بده بره D:
جوون ک :>
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(07-10-2020، 12:37)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 12:34)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیتربیت)":
خو خود سهون پوکر میگفت|:
(((:

یادمه /اخرین بار که دیدمت خودتو کج و کول کرده بودی وسط میدان امام داشتی گداعی میکردی /=
غروری که پسرم داره هیچکس نداره نمیگه/=
((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((+
@|ᴛᴏxɪᴄ|
@ʀօʍɨʀ

جونه دلمممم؟! ^.^
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(07-10-2020، 12:38)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 12:36)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلا حس کار کردن نیس=>

تنبلی میکنی :v
کاری نداره که ، یه سرچ بزن گوگل پی دی افش کن بده بره D:
جوون ک :>
اره همینطوری پیش برم خوبه=> کل صفحه کتاب ریاضیم سفیییدD::
لعنتی باید برم مدرسه بهش تحویل بدم):
بخورمت جوجه=>
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ
(07-10-2020، 12:40)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@|ᴛᴏxɪᴄ|
@ʀօʍɨʀ

جونه دلمممم؟! ^.^

واییی قلب ایست کرد
 سپاس شده توسط *VENUS*
(07-10-2020، 12:25)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 12:21)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01
عالی ، تو چطوری ؟ ((:
D:: جووون
خداروشکر(:
منم حالم خوبهD:
چیکارا می کنی؟^^

(07-10-2020، 12:21):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا من این همه ادم  crying .__.

من موز میخوام._.
زود تند سریع کلیه هات|:

(07-10-2020، 12:21)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه/=
فنا میگن اونا یکین
عررر رمیر یه فکت خوندم اونموقع که لوهان رفته بود از اکسو سهون 18 سالش بود بعد رفتنش افسردگی گرفت(=
چرا زنده شدی؟/=
همون میمردی بهتر بود/=
میزنم عکس میدم بهت
هر وخ خودشون گفتن بگو._.
بله به جیمینا گفته بودی دیدم|:
بی ادب._.
قهر قهر تا ابد/:

(07-10-2020، 12:22)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ǟrǟֆɦ :м
اینه=>

اره ارهd:

نمیدم crying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ 77
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان