امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(08-10-2020، 20:21)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 20:20)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلنتگت بودیما=vv

لطف داری شما
دیگه کارو بارو داستان
البته نمیشناسم‌ =|
ی خاطره بازی ریز بکنیم

ملیکام=v
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Волшебник ، bOoOoOy
آگهی
(08-10-2020، 20:20)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 20:18)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این که من رو دانا و با فرهنگ و درویش و شاعر و نویسنده می بینید برام مسرّت بخشه ولی من این طور نیستم.
و سیاست شناس کلمه غلطیه و همین طور تخیل پرداز درستش خیال پردازه. شما خودت رو نویسنده معرّفی می کنی پس باید این ها رو هم بدونی.

و مخیّله من بخش عظیمی از رفتارم رو شکل می ده. پس شما نمی تونی با خوندن 10 پیام ساده من بهم لقب بدی و با خودت من رو قیاس کنی.
در لیگ خودت بازی کن بذاذر.
همین بهتره که تغییری توی خودت ایجاد نکنی.

من درک می کنم که شما ممکنه از چندین وجه تحت فشار باشی چند پیام قبلیت هم این رو نشون می ده که حال خوبی ندارید.
خللی نداره که سر من خالی کنید.

ما به درک ولی دفعه بعد قبل از این که کسی رو نصیحت کنید مطمئن شید چیزی راجع بهش می دونید.

متنفّرم از این که آدم ها راجع به چیزی نظر می دند که چیزی ازش نمی دونند.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
تو داری دیگران رو وارد چاله ی خوددت میکنی فرنود جان.
من تورو به چالش دعوت نکردم.
بعضی حرفا رو باید باور کرد.
باید باور کرد.
(: سلام...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Love
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط Medusa ، *Aɴѕel* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(08-10-2020، 20:22)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 20:19)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از برچسب زدن به خودم متنفّرم.

لقب ها رو هم شما به من دادی.
من دادم چون شایستگی اونا رو داری.
و اینکه غلط املایی منو بگیری نشونه باهوش بودن نیست.
باهوش بودن اینه که باید یک چیز جدید خلق کنی.
یک نعمت جدید.

من دنبال لقب باهوش بودن نیستم . القاب پیشین هم نیازی بهشون ندارم.

این که این قدر بهتون برخورده مشکل از ظرفیّت شماست. اگه براتون مهمّه ازتون خرده گیری نشه دفعه بعد کلمه رو درست بنویسید
 سپاس شده توسط *VENUS* ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(08-10-2020، 20:19)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پرتغال بی هسته =v

عه ! علیههههه
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، *Aɴѕel* ، Волшебник ، bOoOoOy
(08-10-2020، 20:23)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید باور کرد.

بسه دیگه تمومش کن!
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Волшебник
(08-10-2020، 20:21)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 20:20)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلنتگت بودیما=vv

لطف داری شما
دیگه کارو بارو داستان
البته نمیشناسم‌ =|
ی خاطره بازی ریز بکنیم

دخترته
همون که میخواستی براش خونه و ماشین بخری D:
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، *Aɴѕel* ، bOoOoOy
(08-10-2020، 20:24)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 20:19)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پرتغال بی هسته =v

عه ! علیههههه

بابایی=vv
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، *VENUS* ، bOoOoOy
(08-10-2020، 20:23)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید باور کرد.

بذاذر شما هنوز نگفتی باید چی رو باور کنم یا مشکلت در حال حاضر چیه.
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان