امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈

(18-10-2020، 21:32)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(عررر)
سهون توجه کن:
کلمه:عررر
نژاد:عدم نگارشی
استفاده کننده:ملیون ها نفر
معنی:پوچ

عررررر عررر عرررر خب که چی؟به توچه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
(18-10-2020، 21:07)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 21:04)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان این چیه میزاری/=
ایش/=
شکر
سلامتیت.تو چخبر؟

پیامه/=
(=
من بیکاری/=
فکراتو کردی؟

خاک تو سرم الان اینو دیدمBg4ببخشیدBe5
برو ظرفارو بشورTelegh_01
اره..فقط درباره چی؟33
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
کلمه:عرررررررررررررررررررررر
Everything is Temporary(:
(18-10-2020، 21:32)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(عررر)
سهون توجه کن:

عرررررر بستگی ب شخصیت ادما داره بعضیا بهشون میاد ازش استفاده کننO_o
بهتره ب این چیزا کاری نداشته باشی(:
با سپاس
 سپاس شده توسط _sehun_
(18-10-2020، 21:32)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 21:23)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عع/=
یکم واسا با چن برو/=
عررر سوهو رف شیو رف کیونگ رف الانم چن میره crying
یه پیچ پیدا کردم تو روبیک خیلی محشره درباره کی پاپه

عع/=
یکم واسا با چن برو/=
عررر سوهو رف شیو رف کیونگ رف الانم چن میره crying
یه پیچ پیدا کردم تو روبیک خیلی محشره درباره کی پاپه
ن از زن چن میترسم/:
اصلا با سهون میرم*−*
عرررررررررررررررررررررر
ک اینطور
میگم بلاخره دوازده نفرن دیگ؟

چن زن داره بچه ام داره نترس/=
برو*-*
نه/=
شیش سال پیس سه تا از اعضا رفتن الان نه نفرن
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن ، شـــقآیــق
(18-10-2020، 21:33)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(عررر)
سهون توجه کن:

عررررر عررر عرررر خب که چی؟به توچه؟
ادب
ادب
عدم نگارشی
(18-10-2020، 21:33)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 21:07)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیامه/=
(=
من بیکاری/=
فکراتو کردی؟

برو ظرفارو بشورTelegh_01
اره..فقط درباره چی؟33

شقا از کجا فهمیدی هنوز ظرفارو نشستم؟ Telegh_01
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(18-10-2020، 21:33)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(عررر)
سهون توجه کن:

عرررررر بستگی ب شخصیت ادما داره بعضیا بهشون میاد ازش استفاده کننO_o
بهتره ب این چیزا کاری نداشته باشی(:
با سپاس
...................
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن
(18-10-2020، 21:35)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 21:33)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو ظرفارو بشورTelegh_01
اره..فقط درباره چی؟33

شقا از کجا فهمیدی هنوز ظرفارو نشستم؟ Telegh_01

چون من باهوشمTelegh_06
چی فکر کردی درباره من؟Telegh_26
من اینجا دارم هدر میرمTelegh_01
(((:

•ناشناس•
(18-10-2020، 21:28)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-10-2020، 21:25)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیت کت من چطوره؟

واقعا نمی دونم
امروز اصلاِ اصلا روز خوبی نبود

چرا کیت کت خوشگلم؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *Aɴѕel*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان