امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈

صبح بخیر

(23-10-2020، 18:58)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2020، 18:56)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تبریز یکی از بزرگ ترین شهر های ایرانه قبل هم پایتخت بوده کیوتی مارشال خان  Big Grin  Telegh_01

omg

من ب خودم افتخار میکنم عجب بزرگواری هستم Tongue  Cool

کیوتی مارشال یه دختر مغرور بود تو یه فیلمی......

عین خودت Telegh_01

(23-10-2020، 12:32)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://uupload.ir/files/z0jb_۲۰۲۰۰۹۰۵_۱۱۳۳۵۲.jpg

مودمت همراه اوله کلک؟ Smile
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط Emmɑ
آگهی
(24-10-2020، 7:09)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صبح بخیر

(23-10-2020، 18:58)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

omg

من ب خودم افتخار میکنم عجب بزرگواری هستم Tongue  Cool

عین خودت Telegh_01

(23-10-2020، 12:32)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

https://uupload.ir/files/z0jb_۲۰۲۰۰۹۰۵_۱۱۳۳۵۲.jpg

مودمت همراه اوله کلک؟  Smile
عکسمو بادوس پسرم دیدی؟Telegh_02
(24-10-2020، 7:51)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2020، 7:09)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صبح بخیر

عین خودت Telegh_01

مودمت همراه اوله کلک؟  Smile
نه Telegh_01

(23-10-2020، 19:05)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2020، 18:50)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نچ نچ

منظورم صفحه گوگلم بود(:
الان سایت مشکیه(:

اها گذاشتی حالت ناشناس Telegh_01
 سپاس شده توسط Emmɑ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(24-10-2020، 8:12)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2020، 7:51)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه Telegh_01

(23-10-2020، 19:05)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورم صفحه گوگلم بود(:
الان سایت مشکیه(:

اها گذاشتی حالت ناشناس Telegh_01

http://dl.akskhor.ir/uploads1/dd418cdb-7bcd-4758-975a-3b0f88fe0600.jpg

چشم نخورمTelegh_02Telegh_00
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
اخییییییییی

....

من معروف ترین شخصی که تو زندگیم از نزدیک دیدمش حاج اقا راستگو بوده Telegh_02

@ava26612661 با چی عکس ادیت میزنی؟

با فوتوشاپ یا پیکس ارت یا چیزای دیگه؟

@*VENUS*

ارمینا از فارسی چیزی سر در میاری؟

منظورم تشبیه ، مراعات النظیر ، تشخیص و این جور چیزاست....

#(:

پریروز معللمون داشت روز تعطیل امتحان عربی میگرفت بعد دیدم کانال مدرسه زده یکشنبه هیچ تدریس و ازمونی برگزار نخواهد شد .

منم به معاون پرورشی موضوع رو اطلاع دادم امتحان عربی رو کنسل کرد (:
 سپاس شده توسط *VENUS*
تو چیزی از فارسی سر در میاری؟

@"i_crazygirl"
 سپاس شده توسط Emmɑ
(24-10-2020، 8:40)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"i_crazygirl"

Undecided ن نفهمم
(24-10-2020، 8:42)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2020، 8:40)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"i_crazygirl"

Undecided ن نفهمم

پس خاک بر سر شدم تقریبا Undecided
(24-10-2020، 8:44)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2020، 8:42)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Undecided ن نفهمم

پس خاک بر سر شدم تقریبا  Undecided

چرا واقن؟
اینجا باز دم صبیم و سیگاررر صورتی
ناشناس

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان