امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈

(24-10-2020، 20:46)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2020، 20:45):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا پس دانشگاه چی

ثبت نام کردم...گرگان
حالا هنوز خبری بهمون ندادن برا کلاسا
فعلا ول میچرخم|:
ازاد یا دولتی
خوب لا اقل یه چیزی ب یکی یاد بده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈ 62
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
(24-10-2020، 20:47):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2020، 20:46)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ثبت نام کردم...گرگان
حالا هنوز خبری بهمون ندادن برا کلاسا
فعلا ول میچرخم|:
ازاد یا دولتی
والا نمیدونم||||:
شبانه،دولتی میشه یا ازاد؟|:
حالا همچین بیکاره بیکار نیستم،سرکار میرم
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط BIG-DARK ، سهَ‌ند
(24-10-2020، 20:49)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2020، 20:47):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ازاد یا دولتی
والا نمیدونم||||:
وا
من هفتمما از من میپرسی Dodgy کنکور قبول شدی دولتیه نه دولتی نی
اها موفق باشی
ناشناس بگو (;

سپاس شده توسط شـــقآیــق
(24-10-2020، 20:51):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2020، 20:49)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا نمیدونم||||:
وا
من هفتمما از من میپرسی Dodgy  کنکور قبول شدی دولتیه نه دولتی نی
اها موفق باشی
من حالیم نمیشه|:
مرسی گل(:
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط BIG-DARK ، سهَ‌ند
(24-10-2020، 20:53)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2020، 20:51):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وا
اها موفق باشی
من حالیم نمیشه|:
مرسی گل(:

یعنی خیلی خیلی خیلی خلی Big Grin
خواهشت
ناشناس بگو (;

سپاس شده توسط شـــقآیــق
خل خودتی...بی ادبcrazy
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، BIG-DARK
(24-10-2020، 20:53)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وا
اها موفق باشی
من حالیم نمیشه|:
مرسی گل(:

یعنی وقتی قبول شدی دولتیه|:
قبول نشدی میری ازاد(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(24-10-2020، 20:59)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من حالیم نمیشه|:
مرسی گل(:

قبول نشدی میری ازاد(:

آخه آنید،من کنکور شرکت نکردم!
خداروشکر مجازیههه|:
بارون میرفت با این آیکیوم|:
دوستام اینقد مسخرم کردن||:
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، سهَ‌ند
(24-10-2020، 21:03)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2020، 20:59)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قبول نشدی میری ازاد(:

آخه آنید،من کنکور شرکت نکردم!
خداروشکر مجازیههه|:
بارون میرفت با این آیکیوم|:
دوستام اینقد مسخرم کردن||:
چطوری قبول شدی پس؟!|:
نه آزاد نیست چون یکی رفته بود این مدلی نبود که جایی قبول شه!
D:: تو هم مسخرشون کن!کافیه دست رو نقطه ضعفشون بزاری(:

@omidkaqaz
چطوری مشتی؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(24-10-2020، 20:03)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2020، 20:01)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره دیگه یکی باید باشه مراقب باشه...منم سبک هستم ..منو میکنه تو گونی میبره"جن"
وایییی من خیلی میترسم...ولی منتظرم بیاد سراغم|:
میخوام ببینم چجوریه|:
آره تو پشمکی:>
منم(:
جور خاصی نیست یک لیدی محترم که علاقه شدیدی به بازی داره:>
کودک درونش فعاله بچه=v

(24-10-2020، 20:02)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مکالمع بین دو حاج خانوم بود Smile
مکالمه دل انگیزی بود!(:
خودم مودونم باو

(24-10-2020، 20:05)!...Lavin...! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2020، 20:02)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اجی م لباس ندارم واسع عروسیشون crying  crying  crying

ای خداااا

اجی درسته دعوت نکردن اما ط نگران نباش!ما خودمون میریم

این مکالمع بین دو حاج خانوم بود Smile

منم لباس واسه عروسیشون ندارمSad Big Grin
آره آجی باهم میریمTelegh_01

(24-10-2020، 20:04)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پدرم درومد تا تکالیف ریاضی رو حل کنم، الان دبیر ارجمند و مهربانمون پیام گذاشته که تا هفته بعد وقت دارید تکالیفو بفرستید.

خداقوت پهلوانTelegh_01
اجی من نمیدونم کیع._.

شقایق عروسیتون چ روزیع؟

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان