امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈

گزارش؟!
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
(25-10-2020، 13:49)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه عکس میخوام که یه درخت کلفت باشه که میمون ها دارن ازش بالا میرن

باحال بود یکم بصبر میدم Telegh_01
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، _leιтo_
(25-10-2020، 13:50)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2020، 13:47)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرررر*-*
الان فحش بدم میفهمی؟/=

ن ن ن ن ن Big Grin

گورکه/=
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(25-10-2020، 13:51)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2020، 13:50)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزم گوه نخور درو کسی وانکن Undecided Telegh_01

بی ادب...خواستم فضا رو عوض کنممممممممممcry2cry2

اخخخخخخ بمیرم ببخشید منم فضارو رمانیک ترش کردم خو Tongue
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، _leιтo_
(25-10-2020، 13:53)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2020، 13:50)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن ن ن ن ن  Big Grin

گورکه/=

گورمو گم کنم؟33
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط _sehun_ ، سهَ‌ند
(25-10-2020، 13:54)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2020، 13:53)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گورکه/=

گورمو گم کنم؟33

ینی گوسفند/=
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(25-10-2020، 13:53)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2020، 13:51)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی ادب...خواستم فضا رو عوض کنممممممممممcry2cry2

خدانکنه crying
هه ببخشید مزاحم شدم..ادامه بده Big Grin

(25-10-2020، 13:56)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2020، 13:54)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گورمو گم کنم؟33

ینی گوسفند/=

علف چی میشه؟25r30
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط _sehun_ ، سهَ‌ند
(25-10-2020، 13:56)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2020، 13:53)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدانکنه crying
هه ببخشید مزاحم شدم..ادامه بده Big Grin

(25-10-2020، 13:56)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی گوسفند/=

علف چی میشه؟25r30

عالف Telegh_01
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(25-10-2020، 13:45)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2020، 13:44)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکیو تموم کن بعد برو بعدی خب اینم بازیش یجوریه کلا داستانه یکسره باس تموم کرد
دیشب چهار صبح تا هفت صبح پایه وارزون بودم

روگ کمپانی نصب کن وارزون تا دوماه دیگه فقط دووم میاره
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(25-10-2020، 13:42)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2020، 13:34)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اریک،دیشب مرحله فرار از دست کانر رو رد کردم.

همون مرحله ای که کارا و آلیس میرن توی خونه ی رالف.
کانر میاد و کارا و آلیس از اونجا فرار میکنن.
اهاا
چقدر کند پیش میری من دو روزه تموم کردم

(25-10-2020، 13:36)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم همشهری تو <=
چه گوگول
واییی خبر داری دیروز زلزله اومدTelegh_01

عا اره طبق معمول نفهمیدم بعدا دوستام گفتن

منم مستراح بودمTelegh_01
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Ξrιc logιc

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان