امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۵ ≈

(25-10-2020، 14:18)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عذر میخوام،نمیدونستم فوحش دادن توی گفت و گو آزاد اشکالی نداره(:
فحش.
الان بهشون اخطار میدم 
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
آگهی
(25-10-2020، 14:19)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ѕєнυη"
سهــــونااااااا سهـــوناااااا
مننن مررگگگگگگ واااااااای
برو تو تالااااار بی تی اس و اااارمیییییی

رفتم رای سهونو دیدم نا امید شدم/=
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی ، شـــقآیــق
(25-10-2020، 14:19)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2020، 14:18)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عذر میخوام،نمیدونستم فوحش دادن توی گفت و گو آزاد اشکالی نداره(:
فحش.
الان بهشون اخطار میدم 
I-CRAZGIRL
ایشون فوحش دادن.
عنوان:
*** نخور
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، شـــقآیــق
(25-10-2020، 14:17)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2020، 14:16)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی شده علی اقا؟!
کی مزاحم شده؟!
گزارشای چرت و پرت میدن همش این کاربرا  8

کی؟
بگین خودم خشتکشو بکشم سرش|:

+واسه چی اذیتتتتتت میکنین مدیرو2mo5
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
خب خوبه راضی شدم   Telegh_01
(25-10-2020، 14:20)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2020، 14:17)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گزارشای چرت و پرت میدن همش این کاربرا  8

کی؟
بگین خودم خشتکشو بکشم سرش|:

+واسه چی اذیتتتتتت میکنین مدیرو2mo5
من گزارش دادم چون کاربر فوحش داده بود
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(25-10-2020، 14:20)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2020، 14:19)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فحش.
الان بهشون اخطار میدم 
I-CRAZGIRL
ایشون فوحش دادن.
عنوان:
*** نخور
الان یه 20 درصد میاد 
(25-10-2020، 14:21)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2020، 14:20)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

I-CRAZGIRL
ایشون فوحش دادن.
عنوان:
*** نخور
الان یه 20 درصد میاد 
YES-SIR
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(25-10-2020، 14:03)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2020، 13:42)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهاا
چقدر کند پیش میری من دو روزه تموم کردم

عا اره طبق معمول نفهمیدم بعدا دوستام گفتن

منم مستراح بودمTelegh_01

چطوری فهمیدی
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(25-10-2020، 14:20)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-10-2020، 14:19)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ѕєнυη"
سهــــونااااااا سهـــوناااااا
مننن مررگگگگگگ واااااااای
برو تو تالااااار بی تی اس و اااارمیییییی

رفتم رای سهونو دیدم نا امید شدم/=

چندمیه مگه؟!
Karlina
 سپاس شده توسط _sehun_ ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان