امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈

(28-10-2020، 12:12)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خسته شدیم دیگه..

امتحان چطور بود>_<¿
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
آگهی
(28-10-2020، 12:06)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مدل رباتی من:
#223 556 881

(28-10-2020، 12:05)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی مقدمه خدایاشکرت^_^
NICE SHOT MISS(;

yeeeh
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
00:01
BFF#
View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(28-10-2020، 12:12)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 12:10)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی^.^
من کلا ادمی نیسم که خجالت بکشم
اما اون افتضاح بود>__<
میتونی ازم معذرت خواهی کنی!

.-.
میشه بنم کنی؟
نآشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
(28-10-2020، 12:13)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 12:12)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میتونی ازم معذرت خواهی کنی!

.-.
میشه بنم کنی؟
نه متاسفانه باید یاد بگیری 
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
ادامه:.....
پرهام:نصفه شب املت؟
جرج واشینگتن:پس چی،تا 12 ازمون دیکته گرفتی،خسته،گشنه.
صدام:با سس بیژن حال میده.
امانوئل مکرون:خخخخخپیییییششششششششضششش
پرام:ببینید با کیا در افتادیم/:
Everything is Temporary(:
(28-10-2020، 10:32)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"мᴀᴢᴇ" چطوری؟

ممنون
خوبم
تو چطوری؟
چیکارا می کنی؟
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(28-10-2020، 12:15)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 12:13)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.-.
میشه بنم کنی؟

بن کن
تنبلیم میگیرع معذرت خواهی کنم.-.

بخشنامه جدید اومده
مدیرا عکس پروفایلشونو بر دارن؟!
نآشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
39 40
Everything is Temporary(:
(27-10-2020، 23:29)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@ᴛᴏxɪᴄ|"
"мιѕтαкє"
نمیدونم ولی خسته شدم دیگ ب ی تنوع نیاز دارم!

@"ѕєη"
سلام مرسی ط خبی
عارفه 19

به خوبیت
خوشبختم چه اسم قشنگی(=
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ†
(28-10-2020، 12:16)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 12:15)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بن کن
تنبلیم میگیرع معذرت خواهی کنم.-.
پرده های بیشعوری رو باید کنار زد 
اقتضای سنت رو میکنم و این بار مورد الطاف نچندان لطیفم قرارت میدم ؛ باشد که رستگار شوی و منزّه!
فعلا یاعلی.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان