امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈

(28-10-2020، 22:12)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 22:08)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودت میدونی که    تو همیشه ادم خوبه داستان منی(:

*-*
فقط داشتم خودمو لوس میکردم..Lol
برم لالا
خستم
شبت بخیر

منو تنها نزار .. رو قلبم پا نزار ..
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку
آگهی
(28-10-2020، 22:06)Mαяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 21:33)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب خداروشکر دخت هاجرو ._. پسندتم نبود پسندت میکردم ._. ( لجندز D; ) 
مرگ موش بیارم بخوری حج موشه ؟ ._. ، این امرِ چه خوبه حاج فوری ((:

دختر چوپون ._. فعلا که دلمونو بردی دلربا (: [ دارم واست ._.]
اخه من بمیرم کی میاد تورو بگیره ؟ ._. , اگه خوب نبود که گره نمیخورد ((:

منتظر بودم همینو بگی عوضی D: , کجا بردم -_^ ؟ ( جون ._. )
دیگه پیر شدی غرغرو شدی ولی تا دیشب ک خودت میخواسی ی بلای دیگه مثه خودت پیدا کنی ._. ، ( لوس میشود -_^ )؛

(28-10-2020، 22:08)Mαяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 21:58)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدانم میدانم بانو -_^
ولی فقط همین بلا میتونه با من سر کنه ._. 

این جمله در مورد خودت بیشتر صدق میکنه ((:

الان بنظرت بگم زرت و پرت نکن زشته بلا ؟ ._. 

(28-10-2020، 22:12)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برم لالا
خستم
شبت بخیر

خدا پشت و پناهت ننه خوب بخوابی .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16220582033315
 سپاس شده توسط Mαяѕє
(28-10-2020، 22:23)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 22:06)Mαяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختر چوپون ._. فعلا که دلمونو بردی دلربا (: [ دارم واست ._.]
اخه من بمیرم کی میاد تورو بگیره ؟ ._. , اگه خوب نبود که گره نمیخورد ((:

منتظر بودم همینو بگی عوضی D: , کجا بردم -_^ ؟ ( جون ._. )
دیگه پیر شدی غرغرو شدی ولی تا دیشب ک خودت میخواسی ی بلای دیگه مثه خودت پیدا کنی ._. ، ( لوس میشود -_^ )؛

خیلی تابلو بودم -_- , دراعماق اقیانوسی خوفناک و دوردست که دست هیچ بنی بشری تابحال به ان نرسیده و نمیرسد ((: ( لا اله الله ._. )
درسته همه اینا ولی من غلط کنم جز دلبر به کسی نگا کنم حتی ._. ی حاج خانم بیشتر نداریم ک (:  اول خودتی اخرشم خودت -.- ( فدایش -.- )
همش منو مجبور میکنه جلو بقیه زبان به دلبری بگشایم ._.

(28-10-2020، 22:23)Moяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 22:08)Mαяѕє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این جمله در مورد خودت بیشتر صدق میکنه ((:

الان بنظرت بگم زرت و پرت نکن زشته بلا ؟ ._. 

هزاران چوب ویژه نثارت ((: تمام ._.
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку
(28-10-2020، 21:52)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 21:50)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بـــلآخــره یـــــــــاد گرفــــــتم چـــطور بـــا کـــــیبورد شـــآخ بــــنِویــــــــــــــــــــــــــــــسم

همـــــــــچــــــــــیـــــــــن شـــــــــاخ هـــــــم نـــــیـــــــــــســـــــــت

حاجی با کامپیوتر میام//=
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
دلار داره جیییغ میکشه

Heart
Heart
HeartHeartHeartHeart
Heart
&&
&
Heart
Heart
Heart
Everything is Temporary(:
این دفعه جواب ندین دیگه سلام نمیدم عا
سلام
(28-10-2020، 22:54)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

درود
(28-10-2020، 22:57)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 22:54)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

درود

چه عجب یکی پیداشد
خوبی؟
(28-10-2020، 22:58)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 22:57)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود

چه عجب یکی پیداشد
خوبی؟

شکر خدا روالیم
(28-10-2020، 23:00)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-10-2020، 22:58)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه عجب یکی پیداشد
خوبی؟

شکر خدا روالیم

شکر
خوب چه خبر

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان