امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈

(29-10-2020، 16:48)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا کسی بم نمیگه داداش صدرا؟

داش صدرا هم قبوله.....
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
آگهی
(29-10-2020، 17:00)صنمآ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-10-2020، 16:54)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معلوم شد که من همجنس گرام
و مورد اذیت برخی از کاربران قرار گرفتم.-.

برخی کاربران غلط کردن! >_<

کجان برم مورذ اذیت قرارشون بدم؟ اسم بده جنازه بگیر. (((:

ولش زندگی
خونتو الکی کثیف نکن^.^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط صنمآ
(29-10-2020، 17:00)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-10-2020، 16:58)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو گ.آ؟
چرا به من هیچی نگفتی !؟!؟؟؟؟
توهین ؟!

اره تو گ.آ
دیگه چن باری خواستم بگم
اما دیگه بیخیال شدم

اگه چیزی هست تو پ.خ منتظرمااا
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(29-10-2020، 17:00)صنمآ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-10-2020، 16:54)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معلوم شد که من همجنس گرام
و مورد اذیت برخی از کاربران قرار گرفتم.-.

برخی کاربران غلط کردن! >_<

کجان برم مورذ اذیت قرارشون بدم؟ اسم بده جنازه بگیر. (((:

(29-10-2020، 16:55)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به آجی صنم کجا بودییی؟

سلام سلام ._.

می‌دونی داستان این بود که رمزمو هر چی می‌زدم می‌گفت اشتباهه .. بعد پیش خودم گفتم حالا بدم نیست همین باعث شه یکم مجازی رو کم کنم کلاً ._. دیگه رسید تا الان.

عع خدا مرگم نده ببخشید سلام.__.
آره..
من جات بودم افسرده میشدم/=
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، صنمآ
(29-10-2020، 16:58)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-10-2020، 16:58)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عشقم بازم رمزت یادت رفت؟D:

دفعه چندمشهlolll

ارههههه D:
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، *VENUS*
(29-10-2020، 17:01)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-10-2020، 17:00)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره تو گ.آ
دیگه چن باری خواستم بگم
اما دیگه بیخیال شدم

اگه چیزی هست تو پ.خ منتظرمااا

ولش (:
نآشناس
 سپاس شده توسط *VENUS*
(29-10-2020، 17:01)мᴀᴢᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دفعه چندمشهlolll

ارههههه D:

حواس‌ پرته مادررررر ^.^
 سپاس شده توسط sober
میسوزونه .. پس خوبه
ناشناس
(29-10-2020، 17:00)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-10-2020، 16:48)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا کسی بم نمیگه داداش صدرا؟

داش صدرا هم قبوله.....

داداش psy گوش میدی؟
دیگه کدوم خواننده کره ای رو گوش میدی؟
بدترین چیز اینه که یه اطلاعیه بررت بیاد با شوق و ذوق باز کنی ببینی خودت خودتو نقل قول کردی//=
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، صنمآ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان