امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈

(30-10-2020، 21:04)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 21:03)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرم جلب شد.
چی ادیت میزنی؟
فن پیجم! هر چیز که در رابطه با ماکان باشد._.
البته ادیت با موضوع دیگه هم میزنم اومم برا رفیقم زدم دیگه همین._.
منم یه دوستی از هنرستان دارم فن پیج هر گولاخی رو بگی داره ، با هم دیگه فیت بدید ، خوراکش بازیکنای پرسپولیسه ،بهرنگ علوی ام فامیلشون در اومده فن پیج اونم زده ..(بهرنگ فن پیجشو فالو هم کرده!) 
فکر کردم پریمیر کاری میکنی(ویدیو) چون علاقه دارم یاد بگیرمش ، خیلی خوبه ..
موفق باشی درو هم محکم ببند برو 
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
آگهی
گولاخ
نمی دونم چرا رو این کلمه کراش زدم Bl8
@"ممد گاو کش"
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
(30-10-2020، 21:09)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 21:04)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فن پیجم! هر چیز که در رابطه با ماکان باشد._.
البته ادیت با موضوع دیگه هم میزنم اومم برا رفیقم زدم دیگه همین._.
منم یه دوستی از هنرستان دارم فن پیج هر گولاخی رو بگی داره ، با هم دیگه فیت بدید ، خوراکش بازیکنای پرسپولیسه ،بهرنگ علوی ام فامیلشون در اومده فن پیج اونم زده ..(بهرنگ فن پیجشو فالو هم کرده!) 
عجب
ادیت رو ویدیو هم کار می کنم بازم بستگی داره چه مدلی باشه!
ینی من کلا رو ویریو کار می کنم:/
|:
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
(30-10-2020، 21:05)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 21:03)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرم جلب شد.
چی ادیت میزنی؟

بچم ادیتور ماهره
چی فک کردی گولاخ
بچت سیب زمینی رو میچسبونه به پیاز بهش میگه ادیت 
کیشته  Bl8
(30-10-2020، 21:11)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 21:05)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچم ادیتور ماهره
چی فک کردی گولاخ
کیشته  Bl8

خیلی هم خوب غذا درس میکنه

مث من نیس که:|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
(30-10-2020، 21:11)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 21:09)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب
|:
آهنگ و سه چارتا عکس رو تو گوشی میچسبونی بهم؟  گرچه همونم خیلی ماهر نیستم ولی تولید محتوا کار خوبیه ، ماهر شو تا میتونی
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(30-10-2020، 21:11)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچم ادیتور ماهره
چی فک کردی گولاخ
کیشته  Bl8
ایش|:
شیطونه میگه پ‌.خ ایدیمو بدم._.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(30-10-2020، 20:20)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 20:18)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا
کجا رفته بود؟!:|
نمیدونم والا. سر خود شده -_- بدون اجازه اینور و اونور میره 
باید بفهمونم بهش که رئیس کیه !

(30-10-2020، 20:19)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جاوید آمدBf8
جاوید چی چی اوردهههه؟3cy

اکسیر جاودانگی
شامپو پرژک نیاوردی؟
(30-10-2020، 21:13)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیشته  Bl8
ایش|:
شیطونه میگه پ‌.خ ایدیمو بدم._.

اه اه._.
نآشناس
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(30-10-2020، 21:13)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 21:11)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب
|:
آهنگ و سه چارتا عکس رو تو گوشی میچسبونی بهم؟  گرچه همونم خیلی ماهر نیستم ولی تولید محتوا کار خوبیه ، ماهر شو تا میتونی
پشماممم._. نه نه اونکه برا تازه وارداست._.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان