امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈

(30-10-2020، 23:43)parisa 1375 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 23:39)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه هااااااادا
تو ناشناس چه خبره ؟!
چه خبرتونههههه

اگه با منی میتونم برماااا

نه من با شما که نبودم
یه تایپیک هست بهش میگیم ناشناس
بچه ها دارن اونجا هم دیگرو پاره پوره میکنن lol
 سپاس شده توسط _leιтo_ ، parisa 1375 ، *Aɴѕel*
آگهی
(30-10-2020، 23:29)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 23:21)!...Lavin...! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی بگم:-\
ذهنتو درگیر نکن آجی:-)

اجی برو تو تاپیک زیباترین انسان ببین !انقد خوشگلههههه

باشع آجی(;
 سپاس شده توسط Emmɑ ، parisa 1375
همه اینا تقصیر توعه

سلام بچه ها به هم حرفای زشت نزنین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
دو ساعته دارم از شارژر گوشیم با سوزن خمیر بازی استخراج میکنم :/ چشمام کور شد دیگه -_-
*قابل توجه اونایی که میگفتن بچه فقط ویژگی مثبت داره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط _leιтo_ ، parisa 1375
(30-10-2020، 23:29)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Wanton

حاجی تو کی هستی؟

اکانتتو تو بعضی تاپیکا همش میبینم.......

ولی خودتو نه :/ .......

ای بابا.
من قبلاً اینجا مدیر ناظم بودم، ولی استفاء دادم.
الانم هر از گاهی سر میزنم. چیز عجیبی نیست.
 سپاس شده توسط *VENUS*
@صنمآ ؟؟
 سپاس شده توسط صنمآ ، Medusa ، *Aɴѕel*
(30-10-2020، 17:41)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@صنمآ ؟

جان دلم؟

(30-10-2020، 17:43)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 17:41)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره خود صنمه گفت رمزمو میزنم نمیاره

اره میدونم .. کارش دارم..
رمزشو درست کردم ، میخوام آنلاین شه -__-

عه هورااا ._.
 سپاس شده توسط *VENUS*
(31-10-2020، 6:57)صنمآ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 17:41)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@صنمآ ؟

جان دلم؟

(30-10-2020، 17:43)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره میدونم .. کارش دارم..
رمزشو درست کردم ، میخوام آنلاین شه -__-

عه هورااا ._.
صبح بخیر عشقمم
ایشالا که درست بشه
الان واست تو پ.خ میفرستم ^.^
 سپاس شده توسط Medusa ، *Aɴѕel*
(30-10-2020، 17:35)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی راه ارتباطی سریع با صنم داره؟

آرمیییی من بالغ بر صد بار بهت آیدی تله دادم :"
 سپاس شده توسط *VENUS* ، *Aɴѕel*
(31-10-2020، 7:00)صنمآ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-10-2020، 17:35)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی راه ارتباطی سریع با صنم داره؟

آرمیییی من بالغ بر صد بار بهت آیدی تله دادم :"

شت .__. واقعا ؟
آقا من شرمندم
 سپاس شده توسط Medusa ، *Aɴѕel*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان