امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7

(03-11-2020، 12:14)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-11-2020، 11:09)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/jj_629e7.png
اینو برایم بخرید crying

استغفرالله من اون قدر پول ندارم/////======/////

12 هزاره دیگهه))=
ببین همین ک میرم دیجیکالا هو جیب ببام خالی میشه/:
نصف وسال اکسویی هاشو سفارش دادم/:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن ، شـــقآیــق ، لــــــــــⓘلی
آگهی
(03-11-2020، 12:15)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-11-2020، 12:14)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استغفرالله من اون قدر پول ندارم/////======/////

12 هزاره دیگهه))=

یکی میخواد برا من بخره انقدر گیر میدن نمی تونم بگم بخرن ک/=هر چند میدونن ارمیم
 سپاس شده توسط _sehun_ ، شـــقآیــق ، لــــــــــⓘلی
(03-11-2020، 12:19)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-11-2020، 12:15)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

12 هزاره دیگهه))=

چرا نمیزارن؟):
من بابام تاحالا عکس پسرارو ندیده ولی ی بار عکس سفارش دادم مامانم با دقت نگاشون میکرد و سر تاسف تکون میداد/:
من مامانم همه جا پر کرده اکسوالم ینی خودمم یچی نگم مامانم میگه/:
(03-11-2020، 12:21)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-11-2020، 12:19)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا نمیزارن؟):
من بابام تاحالا عکس پسرارو ندیده ولی ی بار عکس سفارش دادم مامانم با دقت نگاشون میکرد و سر تاسف تکون میداد/:

میزارن ولی سفارشی ن باید خودم پیدا کنم بخرم crying
(03-11-2020، 12:22)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-11-2020، 12:21)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا نمیزارن؟):

تهرانی؟تهران داره ولی منطقه ما نداره
(03-11-2020، 12:23)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-11-2020، 12:22)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن اردبیل
اردبیل هم داره ولی همه چیه همه چی فک نکنم
(03-11-2020، 12:25)ⓓムdყ_vk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-11-2020، 12:23)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن اردبیل
اردبیل هم داره ولی همه چیه همه چی فک نکنم

منم در شهر کوچکی در کردستان متولد شدم-_-
اردبیل قشنگه نه؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، لــــــــــⓘلی ، کــــــــــⓐرمَن
@"ѕєнυη"

تو خیلی خوشت میاد اکسو L ها رو ایسگا میکنم نه؟ Telegh_01

امروز نوبت آرمی هاست Telegh_01

@":ǟrǟֆɦ :м" نمیشه گفت نویسنده ها از کاربرای حرفه ای بالا ترن

چون کاربرای حرفه اکثرشون قبلا مدیر بودن و تجربشون از نویسنده ها بالاتره
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط BIG-DARK
(03-11-2020، 12:36)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ѕєнυη"

تو خیلی خوشت میاد اکسو L ها رو ایسگا میکنم نه؟ Telegh_01

امروز نوبت آرمی هاست Telegh_01

@":ǟrǟֆɦ :м" نمیشه گفت نویسنده ها از کاربرای حرفه ای بالا ترن

چون کاربرای حرفه اکثرشون قبلا مدیر بودن و تجربشون از نویسنده ها بالاتره

نه خوشم نمیاد اکسو الارو ایسگا کنی
خوشم نمیاد آرمیارم ایسگا کنی
همشون که قبلا مدیر نبودن ماعم بحث تجربرو نمیکنیم بحث مقامشو میکنم که اگه نگای گروه های کاربری کنی نویسنده از کاربر حرفه ای مقامش بالاتره
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 47
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان