امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7

(04-11-2020، 16:16):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-11-2020، 16:09)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره عشقم دیدم  Heart
ببخشید  بخدا درگیرم زندگیم
الانم دیگه دلو زدم به دریا گفتم یه سر بزنم

اانقد همه اسمشونو زود زود عوض میکنن خیلیارو نمیشناسم  Undecided

مهسا خانوم خیلی نامرده یه زنگی چیزی نمیزنه ای مهسا ی نامرد  19

اگع قضیه اسمه من ارشم همون ارشی که میخواست با 9 تا موضوع نویسنده بشهTelegh_39Telegh_59

همون ارشه که شبکه دیرین دیرین رو زد و بلد نبود فیلمای دیرین دیرین رو بذاره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 100
آگهی
(04-11-2020، 16:16):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-11-2020، 16:09)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره عشقم دیدم  Heart
ببخشید  بخدا درگیرم زندگیم
الانم دیگه دلو زدم به دریا گفتم یه سر بزنم

اانقد همه اسمشونو زود زود عوض میکنن خیلیارو نمیشناسم  Undecided

مهسا خانوم خیلی نامرده یه زنگی چیزی نمیزنه ای مهسا ی نامرد  19

اگع قضیه اسمه من ارشم همون ارشی که میخواست با 9 تا موضوع نویسنده بشهTelegh_39Telegh_59

Telegh_01Telegh_24 خسته نباشی
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط BIG-DARK
(04-11-2020، 16:21)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01Telegh_24  خسته نباشی
سلامت باشی
الان 216 تا موضوع زدم میبینید که در عادی بودن به سر میبرم=/
ناشناس بگو (;

سپاس شده توسط red_Queen
سلام دوستان
Everything is Temporary(:
(04-11-2020، 15:54)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@☪MR.WINNER☪
بعد از چند مدت اومدم فقط تو تگم کردی Telegh_02
باز خوبه شما یادتون هس من هستم  Telegh_01

منم وقتی برگشتم کسی تگم نکرده بود ب من مثل قبل اهمیت نمیدن :/

خوش برگشتی نفس خوش برگشتی (: دلمم یکمی تنگ شده بود چون ارسالات رو تو بعضی تاپیک ها میدیدم وی خودت نبودی یه جوری بود.....
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط red_Queen
(04-11-2020، 16:22):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-11-2020، 16:21)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01Telegh_24  خسته نباشی
سلامت باشی

Telegh_01
تهش چیزی نیس
ولش نشد نشد

(04-11-2020، 16:24)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-11-2020، 15:54)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@☪MR.WINNER☪
بعد از چند مدت اومدم فقط تو تگم کردی Telegh_02
باز خوبه شما یادتون هس من هستم  Telegh_01

منم وقتی برگشتم کسی تگم نکرده بود ب من مثل قبل اهمیت نمیدن :/

خوش برگشتی نفس خوش برگشتی (: دلمم یکمی تنگ شده بود چون ارسالات رو تو بعضی تاپیک ها میدیدم وی خودت نبودی یه جوری بود.....
اره حس خوبی نیس
ولی من میدونستم کسی امکان داره یادم نباشه
مجازی همینه
اومدم سر بزنم میرم دوباره
ولی سعی میکنم چند وقت یکبار بیام

سپاس شده توسط BIG-DARK
(04-11-2020، 16:25)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-11-2020، 16:22):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامت باشی

Telegh_01
تهش چیزی نیس  
ولش نشد نشد

دارم میترکم از حسودی سیروان نویسنده شد پرهام همینطور
دوستای خودت ابجیای گرامی فاطمه ستین ووووو نویسنده شدن من بدبخت چی crying cry2
ناشناس بگو (;

سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(04-11-2020، 16:26):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-11-2020، 16:25)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01
تهش چیزی نیس  
ولش نشد نشد

مگه کوری:دی
من که نویسنده نیستم:/
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط BIG-DARK
(04-11-2020، 16:26):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01
تهش چیزی نیس  
ولش نشد نشد

توهم میتونی کار سختی نیس واقعا

سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، BIG-DARK
(04-11-2020، 16:27)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگه کوری:دی
من که نویسنده نیستم:/

شدی
ناشناس بگو (;

سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان