امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7

@esiesi
ی بار منو سرکار گذاستین|:
فقط یادمه خیلی عصببببی شدم|:
آقا احسان؟!
33
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، esiesi ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، Emmɑ
آگهی
kaffe2
Vibe
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *Aɴѕel*
(07-11-2020، 12:31)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='ʀօʍɨʀ' pid='3642053' dateline='1604741395']
[quote='|PARHAM|' pid='3642047' dateline='1604741266']
خانوم،ایشون توی لیست سایه منه.
جلوی خود من داره درباره من بدگویی میکنه.
بعد شما انتظار دارید که نوینسده بشه؟
این شد عدالت؟
ایشون بخواد نویسنده بشه اول توسط مدیران بررسی میشه!
منظورتون رو از عدالت نمیفهمم!
نقل قول: عدالت یعنی این دو نفر رو از هم جدا کنید نه این که بگین جایی دیگه با هم دعوا کنن.
من وظیفه ندارم شما رو از هم جدا کنم!
به من مربوط نیست!
شما دعوا داری جاش تو گ.ا نیست برو پ.خ برو یه جا دیگه!
اینجا تمام اعضا با هم گفت و گو میکنن شما حق نداری ارامششون رو بهم بزنی!
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
(07-11-2020، 12:33)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@esiesi
آقا احسان؟!
33

پس از اون کرمی هاس=vvvv
نآشناس
 سپاس شده توسط esiesi ، شـــقآیــق ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(07-11-2020، 12:34)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2020، 12:31)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2020، 12:29)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2020، 12:27)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خانوم،ایشون توی لیست سایه منه.
جلوی خود من داره درباره من بدگویی میکنه.
بعد شما انتظار دارید که نوینسده بشه؟
این شد عدالت؟
ایشون بخواد نویسنده بشه اول توسط مدیران بررسی میشه!
منظورتون رو از عدالت نمیفهمم!

نقل قول: عدالت یعنی این دو نفر رو از هم جدا کنید نه این که بگین جایی دیگه با هم دعوا کنن.
من وظیفه ندارم شما رو از هم جدا کنم!
به من مربوط نیست!
شما دعوا داری جاش تو گ.ا نیست برو پ.خ برو یه جا دیگه!
اینجا تمام اعضا با هم گفت و گو میکنن شما حق نداری ارامششون رو بهم بزنی!
ببینیم با این عدالت چجور میشه زندگی کرد.
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(07-11-2020، 12:34)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

kaffe2

درود بر زیبا
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ† ، Emmɑ
(07-11-2020، 12:33)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2020، 12:29)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اشتباه گرفتی داداش:>
من تا اون موقع پیر میشم!D:
سنی گفتم!._. مثلا خیلی بزرگم(;

ستون منم همونو گفتم 
کسی که 8 ساله اینجا عضوه اگه تو دهه چهارم نباشه، قطعا توی دهه سوم زندگیشه (((:
من عذر میخوام حاجی:>
loool=v
جمله ظریفی بود:> ✔
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، شـــقآیــق ، esiesi
(07-11-2020، 12:34)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

kaffe2

چی بدم خدمتتون
گل
گلابی
اب زرشک؟=vv
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، †ᴾᴼᴵˢᴼᴺ†
(07-11-2020، 12:35)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببینیم با این عدالت چجور میشه زندگی کرد.
نکنه باید حواسم به زندگی کردن شماهم باشه؟._.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(07-11-2020، 12:31)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو بگو که اومدم برات چسب از بالای کوه اوردم تا پشماتو بچسبونی.-.

من یادم نمیاد که دیشب صبحونه چی خودم(نکته رو بگیر:*
چرا یکی باید بخواد پشماشو بچسبونه زیبا؟ 

حله راحت باش (((:

(07-11-2020، 12:34)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2020، 12:33)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@esiesi
آقا احسان؟!
33

پس از اون کرمی هاس=vvvv

هیچ ایده ای نداری ((((:
از اونایی که منو میشناسن بپرسی بهت میگن (((((((((((:::
گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸7 155
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان