امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388

(10-11-2020، 21:03)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-11-2020، 21:01):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند وقته داریش

تموم شده الان Big Grin

ولی اخطار گرفتم 5 بار الان 0 نوشته

منم 8 بار اخطار گرفتم و یه بار محروم شدم به دلیل موضوعات تکراری و اسپم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388 128
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
آگهی
(10-11-2020، 21:04):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-11-2020، 21:03)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تموم شده الان Big Grin

ولی اخطار گرفتم 5 بار الان 0 نوشته

پس نمیشم؟ Undecided crying
 سپاس شده توسط BIG-DARK
چرا نمیشی؟
من خودم 9 بار اخطار گرفتم،4 بار هم محروم شدم ولی بازم درخواست نویسندگی دادم.
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط Emmɑ
(10-11-2020، 21:05)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-11-2020، 21:04):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس نمیشم؟ Undecided crying

همه ی شرایطو نداری
اخطار فعالو نمیدونم داری یا ن
ولی کاربرا رو نمیدونم از دستت راضی باشن/:
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط BIG-DARK ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(10-11-2020، 21:05)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس نمیشم؟ Undecided  crying

میشی میشی
ولی درحالی که همه موضوعات توی یه ببخشش باشن

(10-11-2020، 21:07)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه ی شرایطو نداری

من راضی راضیم اخلاقشم خیلی خوبه و کلا احساسی و با شعوره
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388 128
 سپاس شده توسط Emmɑ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(10-11-2020، 21:07)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه ی شرایطو نداری

Undecided خدا راضی باشه Big Grin
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(10-11-2020، 21:08)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه ی شرایطو نداری

Undecided خدا راضی باشه Big Grin

///:
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
هفته بعد کاندیدای نویسندگی باید رای بیارن.
شما دیر اغدام کردین.
(10-11-2020، 21:11)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-11-2020، 21:08)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Undecided  خدا راضی باشه Big Grin

///:

پیشرفت کردی هاا Undecided
بازم مرسی Smile

(10-11-2020، 21:11)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما دیر اغدام کردین.

با منی؟!

(10-11-2020، 21:08):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشی میشی
ولی درحالی که همه موضوعات توی یه ببخشش باشن

همه ی شرایطو نداری

من راضی راضیم اخلاقشم خیلی خوبه و کلا احساسی و با شعوره

مرسیp345735
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، BIG-DARK
(10-11-2020، 21:11)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-11-2020، 21:11)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

///:

پیشرفت کردی هاا Undecided
بازم مرسی  Smile

(10-11-2020، 21:11)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما دیر اغدام کردین.

با منی؟!
شما اگه دو ماه فعالیت داشتی توی بخش مورد علاقت میشد یه کاریش کرد.
 سپاس شده توسط Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان