امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388

(11-11-2020، 19:23)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-11-2020، 19:21)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

://
نشستم و به در نگاه میکنم!دری ک آه میکشد

احمد شاملو^_____^
سوپر کیک تو حافظت ....

اخه اینو شمالو سراییده؟ :/

(11-11-2020، 19:23)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گوشیتون مدلش چیه؟
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
گوربه گوربه گناه ندارع که گوربه*:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
(11-11-2020، 19:24):ǟrǟֆɦ:м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-11-2020، 19:22)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظور از سن این نیست که شما خودتو اسیر کنی!
منظور اینه که تو این سنی که شما ها قرار دارین نمیتونید فرق بین عشق و احساس پوچ که هر کسی برای یمدت به کسی داشته باشه رو تشخیص بدین!
تا چند وقت دیگه به این حرفا و کاراتون میخندین!
چون اون موقع اصلا ارزشی براتون نداره!
البته این نظر اکثریته و امیدوارم باز پیش خودتون نگید که ما از اون اکثریت نیستیم!
من گفتم این نظرِ اکثریته^^

عشق برای همس حتی  یه بچه هم میتونه فرق احساس و عشقو بفهمه

Undecided
بچه؟!
من تا پارسال به مامانم میگفتم
مامان!لک لکی ک منو اوورد چ رنگی بود
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، BIG-DARK
(11-11-2020، 19:24):ǟrǟֆɦ:м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-11-2020، 19:22)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظور از سن این نیست که شما خودتو اسیر کنی!
منظور اینه که تو این سنی که شما ها قرار دارین نمیتونید فرق بین عشق و احساس پوچ که هر کسی برای یمدت به کسی داشته باشه رو تشخیص بدین!
تا چند وقت دیگه به این حرفا و کاراتون میخندین!
چون اون موقع اصلا ارزشی براتون نداره!
البته این نظر اکثریته و امیدوارم باز پیش خودتون نگید که ما از اون اکثریت نیستیم!
من گفتم این نظرِ اکثریته^^

عشق برای همس حتی یه بچه هم میتونه فرق احساس و عشقو بفهمه

وقتی در اوج بلوغ باشن ، بیشتر از هرچیزی ، عواطف حساس میشن ، حس مال کسی بودن و مالک بودن در بچها زیاد میشه ..
منم همینو میگفتم ..
گرچه تا سگ نشوی کوچه و بازار نگردی هرگز نشوی گرگ بیابان حقیقت
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، BIG-DARK
(11-11-2020، 19:24)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-11-2020، 19:23)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب بفرما چه کمکی از دستم بر میاد

پسری
دختری داری
بده به این گرسنه های بدبخت :*
کمبود رل دارن

خخخخخ نه ندارم ولی پیدا کردم میدم:-D
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *Aɴѕel*
(11-11-2020، 19:24)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-11-2020، 19:22)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودمدمیرم از بلاک درمیارم هه ه ه هه

رمزمو عوض کردم||||:
خاااااااا خااااااااا

crying
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(11-11-2020، 19:26)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گوربه گوربه گناه ندارع که گوربه*:

دختره یا پسر؟!:ngh:
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
:||||||
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق
(11-11-2020، 19:25)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عشق برای همس حتی  یه بچه هم میتونه فرق احساس و عشقو بفهمه
برای همین یبار رل میزنه بعد گریه و اه و اشک باز رل میزنه دیگه؟
قطعا تجربه اون اکثریت از تو بیشتره

اره هالا منظورتو فهمیدم
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388 173
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، شـــقآیــق
نون و پنیر ارزونیتون رل نمیدیم بهتون
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان