امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9

(21-02-2021، 14:02)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 14:01)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون اینجا فقط من حق دارم خودمو گم و گور کنم. 

غار برای همه است.
وای یک چیز جدید یاد گرفتم.
می دونی چرا به اکو شدنِ صدا می گند اکو؟ اصلاً از کجا اومده؟

(21-02-2021، 14:02)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه._.
الان امروز آقا صابر عوض می‌کنه از این نام کاربری راحت میشم|:
احوال شریف؟D:

مزاج لطیف. تسیبنمتبمنتسیبمتیسمبایسم

چی می خواهی بذاری به جاش؟

ᎦᎻᎪᏅᎪϒᎬᏅ
این
ولی یکم نمیدونم..خوبه؟؟!/:
اگه خوب نیس بگین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث
آگهی
(21-02-2021، 14:02)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 14:01)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون اینجا فقط من حق دارم خودمو گم و گور کنم. 

غار برای همه است.
وای یک چیز جدید یاد گرفتم.
می دونی چرا به اکو شدنِ صدا می گند اکو؟ اصلاً از کجا اومده؟

نه. بگو بدونم.

@lady_tailor شقایق با منم حرف بزن.  cof
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *Aɴѕel*
(21-02-2021، 14:03)girl of chaos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 14:02)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه._.
احوال شریف؟D:
امروز اسمارو عوض میکنن؟

عه._.
احوال شریف؟D:
امروز اسمارو عوض میکنن؟
اره عزیزم

@"Offred"
من فدای تو بشم26
چشم 26
تو بگو جون بده26
خوبی؟26
رو ب راهی؟26
چخبر زیبا؟
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط girl of chaos
سلام‌
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Medusa
(21-02-2021، 14:12)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام‌

سلام
خوبید؟
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Medusa
(21-02-2021، 14:08)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 14:03)girl of chaos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز اسمارو عوض میکنن؟

امروز اسمارو عوض میکنن؟
اره عزیزم

@"Offred"
من فدای تو بشم26
چشم 26
تو بگو جون بده26
خوبی؟26
رو ب راهی؟26
چخبر زیبا؟

هورااا. خدا نکنه دیوونههه. فدا چرا بشی. :"))

من خوبم، درگیر درس و مشق. تو چطوری جیگر؟

منم درخواست تعویض نام کاربری دادم. دی ری ری رین. 
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(21-02-2021، 14:14)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 14:12)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام‌

سلام
خوبید؟

اره. این اسمم واسش اطلاعیه نمیاد مجبورم عوض کنم
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(21-02-2021، 14:17)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 14:08)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره عزیزم

@"Of fred"
من فدای تو بشم26
چشم 26
تو بگو جون بده26
خوبی؟26
رو ب راهی؟26
چخبر زیبا؟

هورااا. خدا نکنه دیوونههه. فدا چرا بشی. :"))

من خوبم، درگیر درس و مشق. تو چطوری جیگر؟

منم درخواست تعویض نام کاربری دادم. دی ری ری رین. 

عشق منی
منم -_-
لعنت ب هرچی درسههه
من عالیییییییییییی مثه همیشهههه28
مبارکککه مبارکههه
من اطلاعیه برام نمیومد مجبور شدم اسممو ساده بنویسم-_-
بدم میادازششش

(21-02-2021، 14:17)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 14:14)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
خوبید؟

اره. این اسمم واسش اطلاعیه نمیاد مجبورم عوض کنم

خوبه
منم خوبم/:
اخخخخ بد دردیه میفهممت
(((:

•ناشناس•
(21-02-2021، 11:17)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"♡Араш R♡"
همونطور ک میدونید سهون رفتگره
تو خیابون آشغال ریختم گفتم هویی ***** آشغال نریز منم گفتم **** خودتی بعد نگای هم کردیم و عاشخ شدیم^^
مامانت چی میکشه از دست توTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 39
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، _sehun_
(21-02-2021، 13:53)leιтo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 13:50)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتم عاشقشمممم  

مبارکه/=
عروسی دعوتمون کن
خودنمایی هاهاها منو جفر که ازش بدم میاد

عرررررر

شقا یچی بگو من هیچی نمیبینمم
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ѕααяeη

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان