امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9

(21-02-2021، 16:30)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 16:27)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینکش مشکل داره):!.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Untitled_f99dc.png

پینترست یسنمتبمنتسبمنتمنیسبتیمنتبمنیس

بزن قدش.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Emmɑ
آگهی
(21-02-2021، 16:37)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 15:19)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قلیون :دی   Telegh_01 Telegh_01Telegh_01

اجیت چی میکشه._.25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30

ماری جوانا
بابامم تریاک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط BIG-DARK
(21-02-2021، 16:35)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 16:27)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتش پدربزرگت شوهرمه نگفت شوهر پدربزرگتم
پدربزرگ نوتو دوسش داری؟*-* //////////////////:

به هر حال حرفو پیچوند

اگ شیطونی نکنه زیاد بیشتر دوسش میدارم
حیف
یدونه نوه داری اونم منم وظیفته دوسم داشته باشی
گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 66
 سپاس شده توسط ѕααяeη
(21-02-2021، 16:36)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 16:33)leιтo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خسیس بچت داره میمیرهههههههههه ._.

بابا چیزی نشد که گفتم گوسفندارو ببر صحرا گفت نمیبرم
سهونم گفتم رو حرف ننت حرف نزن
اونم گفت حوصله ندارم ببرم
سهونم خیلی آروم با مشت زد تو شکمش

فاطی ناراحت نشیا ولی شوهرت روانیه ._.
بیچاره بچه/=
 سپاس شده توسط _sehun_ ، Emmɑ
(21-02-2021، 16:36)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 16:35)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"*Aɴѕel* "
خلاقانه ؟گوشی رو آوردم بالا دکمه ش رو فشار دادم.

نکته زیبایی بود!
+
راستی تو فن استرنجر تینگج بودی؟!

فن که نه ولی دلباخته مانسترش بودم. دموگورگن.
فصل سوّمش خیلی فاجعه بود. کارگردان به زور یه سری ها رو زنده نگه داشت و یه سری ها رو به زور کشت که دراما کنه.
ولی فصل یک و دو خوب بود.

چه طور؟
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(21-02-2021، 16:37)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 16:30)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://dl.akskhor.ir/uploads1/Untitled_f99dc.png

پینترست یسنمتبمنتسبمنتمنیسبتیمنتبمنیس

بزن قدش.
گفت و گو آزاد نسخه ۴۰9 66

یسسس
(21-02-2021، 16:39)leιтo نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 16:36)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا چیزی نشد که گفتم گوسفندارو ببر صحرا گفت نمیبرم
سهونم گفتم رو حرف ننت حرف نزن
اونم گفت حوصله ندارم ببرم
سهونم خیلی آروم با مشت زد تو شکمش

فاطی ناراحت نشیا ولی شوهرت روانیه ._.
بیچاره بچه/=

وا این چ حرفیه
گفتم ادا بدحالارو در میاره منم یکی زدم تو سرش خوب شد
دیدی گفتم دکتر نمیخواد
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
@"ѕєнυη"
بخاطر فیلم هایی که بازی کردن مادرم بیشتر اکسو رو دوس داره
مخصوصا چانیول و دی او
خوبه که
منم داداشم هیت زیاد میده
 سپاس شده توسط _sehun_
(21-02-2021، 16:39)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 16:36)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکته زیبایی بود!
+
راستی تو فن استرنجر تینگج بودی؟!

فن که نه ولی دلباخته مانسترش بودم. دموگورگن.
فصل سوّمش خیلی فاجعه بود. کارگردان به زور یه سری ها رو زنده نگه داشت و یه سری ها رو به زور کشت که دراما کنه.
ولی فصل یک و دو خوب بود.

چه طور؟
جسنسخخستخیحی۷۷ی۸ی۸ی
وی کشته مردش هستم مرد
فکر کن هر یک فصل رو در یک روز تمام میکردم
و فن میلی بابی بروان هم هستم (همون ¹¹
و اینکه به شدت منتظر فصل چهارممم
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث
(21-02-2021، 16:36)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2021، 14:59)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"AVA_MADI*"

کاری از دوستان روسی من

https://s17.picofile.com/file/8425778134/IMG_20210221_153542_686.jpg

برام نمیاد بخبختانه ۰-۰ درستش بنما بینیم ۰-۰

پیکو فایل مشکل پیدا کرده بصبر
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان