امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6

ارور 0090
تیم هکری کآنر شما را به دیدن ادامه این برنامه دعوت نمیکند
بای
Everything is Temporary(:
آگهی
(13-03-2021، 20:01)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-03-2021، 19:57)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا تو ک اوضات همیشه بدتر از منه  
یکم آروم باش پسر
بیخیال
خخخخ تو اوج خوشی ام بابا...
تعریف کنم از حسودی میترکی!

من آزادمممم!
همین بهترین چیزه!
میتونم صورتمو تیغ تیغی کنم Telegh_08
تتو بزنم Telegh_08
و خیلی چیزا چون بالاسر ندارم Bb8
فقط یکم گشنگیش سخته!!
آزادی به تتو زدنه ؟
حاجی ازین فرمون پیاده شو
هیشکی با تیغ تیغی کردن ب جایی نرسیده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
(13-03-2021، 19:59)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-03-2021، 19:58)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جانت بی بلا :» (ای خدا گیر چه باهوشی افتادم)
آرمینننننن هستم ._.
کوچیک شما!

پشمام پسری؟!
پ ن پ دخترم :|
صبر کن...
تو دختری؟! Telegh_07
(13-03-2021، 20:00)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-03-2021، 20:00)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قرلونت ستون گنگ =)
حاجی گیمری تو هم ؟ آفلاین یا آنلاین ؟
من آستیگماتم داداش
هم آفلاین و هم آنلاین
ن بابا
خوشمان آمد ایول =)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(13-03-2021، 20:03)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-03-2021، 20:01)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخ تو اوج خوشی ام بابا...
تعریف کنم از حسودی میترکی!

من آزادمممم!
همین بهترین چیزه!
میتونم صورتمو تیغ تیغی کنم Telegh_08
تتو بزنم Telegh_08
و خیلی چیزا چون بالاسر ندارم Bb8
فقط یکم گشنگیش سخته!!
آزادی به تتو زدنه ؟
حاجی ازین فرمون پیاده شو
کلی گفتم!
دیگه پدرومادری نیست که باعث پیشرفتت بشن و بهت گیر بدن!
همشونننن به درککککک واصل شدن یوهووووو!
 سپاس شده توسط Mohlek
(13-03-2021، 20:04)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-03-2021، 20:03)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آزادی به تتو زدنه ؟
حاجی ازین فرمون پیاده شو
کلی گفتم!
یا ابلفضل
کشتیشون ناموصا ؟
ناشناس
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
(13-03-2021، 20:03)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-03-2021، 19:59)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پشمام پسری؟!
پ ن پ دخترم :|
صبر کن...
تو دختری؟! Telegh_07

وایااااااا ، چ وضعشه :|
یپ
(13-03-2021، 19:04)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-03-2021، 18:54)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مواظب باش دفعه بعد حرفای سیاسی نزنی

:

وگرنه واست بد میشهTelegh_43
حتی ارزش جواب دادنم نداری
بیخی Telegh_40

پس چرا جواب دادی ههTelegh_40
ناشناس
Biggrin 
(13-03-2021، 20:05)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-03-2021، 20:04)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کلی گفتم!
یا ابلفضل
کشتیشون ناموصا ؟
وات د فا..؟! Telegh_01
ن بابا هنوز منتظرم یکم بزرگ شم و اونا پیر شن 129f
ولی خوشحالم که این فکرو کردی!! :>
تو ذهنم مردن...
میخوام بکشمشون دولت یه پولی بده لز گشنگی نمیرم....
وایییی دلم Confused
 سپاس شده توسط Mohlek
(13-03-2021، 19:09)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-03-2021، 18:54)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مواظب باش دفعه بعد حرفای سیاسی نزنی
خب ترکی بلدی ک بلدی الان تقدیر نامه بدیم بهت؟

نخیر ترکی بلد نیستم آذری بلدمTelegh_40Telegh_40Telegh_40Telegh_40
ناشناس
 سپاس شده توسط Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان