امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه 420

شب همگی بخیر
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، Mohlek
آگهی
(11-04-2021، 22:37)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-04-2021، 22:36)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استاد عکس منشوری میزاری باز. Telegh_01
@"Mr. Alef.Shin"

ی شلوارکه
نکنه با پشم های ساق‌پام که مشخص نیست تحریک میشید؟

تو پرهام اصلا شوخی سرتون نمیشه حسم پرید. Sad Telegh_18Bf1Telegh_46Telegh_32Telegh_32Telegh_32Telegh_32Telegh_32Telegh_32Telegh_32Telegh_32Telegh_32
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Mohlek
(11-04-2021، 22:39)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-04-2021، 22:37)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی شلوارکه
نکنه با پشم های ساق‌پام که مشخص نیست تحریک میشید؟

تو پرهام اصلا شوخی سرتون نمیشه حسم پرید.  Sad Telegh_18Bf1Telegh_46Telegh_32Telegh_32Telegh_32Telegh_32Telegh_32Telegh_32Telegh_32Telegh_32Telegh_32

ایییی جووووووووونم تو فقط‌حست بپره
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(11-04-2021، 22:38)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-04-2021، 22:36)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا:/
عررررر ی چیز بگم بت بر نخوره ولی خیلی شبیه پرهام حرفیدی:/

به همین دلیل اینگونه صحبت خواهم کرد چون ظاهرا حرف زدن من برازنده ی یک نویسنده نیست تصمیم گرفتیم در خود اندکی تغییرات ایحاد بنماییم.

عررررررر خیلی باحال شدی
موفق باشی:/
Nashenas(:
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
هیشکی 1000 تایی شدنمو تبریک نگفت هق ):
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Mohlek
(11-04-2021، 22:39)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شب همگی بخیر

شب بخیر‌مدیر نظامی
 سپاس شده توسط Mohlek ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(11-04-2021، 22:38)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-04-2021، 22:37)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی میتونه عوض من ازمون وُردُ بده؟.-.
Word?
یع اسکرینی چیزی بده ببینیم چیع
تو تایپیست ثبت نام کردم بلدم چطوریه اما امتحانشو بلد نیستم.و تا وقتی آزمونو ندم نمیتونم تایپ کنم

(11-04-2021، 22:38)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-04-2021، 22:37)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی میتونه عوض من ازمون وُردُ بده؟.-.

داستان چیه؟
مییخوام کار کنمD:
 سپاس شده توسط Mohlek
(11-04-2021، 22:38)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS* دوستان دلتنگ شما هستن

ما هم دلتنگیم ..
+ امشب فعال شدین شما چقدر
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
@"Mr. Alef.Shin"
برای اولین بار یه پسر رو بلاک کردم. خوشحال باش اول شدی.

(11-04-2021، 22:44)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-04-2021، 22:38)Mr. Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS* دوستان دلتنگ شما هستن

ما هم دلتنگیم ..
+ امشب فعال شدین شما چقدر

مدیر جونننن اینا منو اذیت میکننن crying crying crying crying
 سپاس شده توسط *VENUS* ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(11-04-2021، 22:42)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-04-2021، 22:38)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Word?
یع اسکرینی چیزی بده ببینیم چیع
تو تایپیست ثبت نام کردم بلدم چطوریه اما امتحانشو بلد نیستم.و تا وقتی آزمونو ندم نمیتونم تایپ کنم

داستان چیه؟
مییخوام کار کنمD:
از آزمونش ی اسکرین ساده ای چیزی نعری بدی ؟ ببینم چیجوریه سوالش
ناشناس

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان