امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 421 ≈

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/55143-08bf98e6a4535406acafc015adf99434.jpeg
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط Mohlek ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، BIG-DARK
آگهی
(14-04-2021، 12:37)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 12:35)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم!
شرمسارم کردی!
روزه نگرفتم cry2
خب منم نگرفتم
مامانم گفتم سحری بیدارم نکردین منم نمیگیرم اونم مخالفت نکرد
به به خیلی هم به جا!
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(14-04-2021، 13:06)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 12:37)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب منم نگرفتم
مامانم گفتم سحری بیدارم نکردین منم نمیگیرم اونم مخالفت نکرد
به به خیلی هم به جا!
شما هنوز به سن قانونی نرسیدی

@*Aɴѕel*
ملیکا برو پروفایل دو کفتر عاشقو ببین Telegh_01
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(14-04-2021، 12:56)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 12:55)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخور خاب._.
مگه من درست نکردم؟._.
اون ۱ میلیاردیه رو بزاری چطور؟:>

دلم نمیاددددد<:

(14-04-2021، 13:07)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واییی حالم بهم خوردددTelegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط Emmɑ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(14-04-2021، 13:11)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 13:07)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://dl.akskhor.ir/uploads1/x_18bec.png
رفتم به شقایق گفتم پسرخیلی خوبیه قدرشو بدونTelegh_01
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Mohlek ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(14-04-2021، 13:11)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 12:56)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون ۱ میلیاردیه رو بزاری چطور؟:>

دلم نمیاددددد<:

با یکیشون دعوا افتادم
اون یکی اومد پیویم بم فحش داد Telegh_01
ناشناس
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Emmɑ
(14-04-2021، 13:15)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://dl.akskhor.ir/uploads1/x_18bec.png
رفتم به شقایق گفتم پسرخیلی خوبیه قدرشو بدونTelegh_01

You are my girlTelegh_01
نآشناس
 سپاس شده توسط Mohlek ، Emmɑ
(14-04-2021، 13:15)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با یکیشون دعوا افتادم
اون یکی اومد پیویم بم فحش داد  Telegh_01

عاشقا باید یاد بگیرن اینطوری باشن25r30
 سپاس شده توسط Mohlek ، *Aɴѕel*
(14-04-2021، 13:18)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 13:15)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با یکیشون دعوا افتادم
اون یکی اومد پیویم بم فحش داد  Telegh_01

عاشقا باید یاد بگیرن اینطوری باشن25r30
جالب اینجا بود جوابشو ک دادم اصن جرعت نکرد دیگه بم پیام بده xD
ناشناس
 سپاس شده توسط Emmɑ
(14-04-2021، 12:27)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 12:16)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

14k
تلاش و پشتکارت ستودنیس*.*  :|

یه سریا با پارتی بازی تو 2 3 ماه مدیر شدن من تو 1 سال زحمت کشیدم باید 3 ماه دیگه هم صبر کنم ببینم اصن قبولم میکنن :|

زیاد خودتو خسته نکن تهش هیچی نیس
 سپاس شده توسط BIG-DARK

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان