امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 421 ≈

چرا به من لعنت میفرستین اخه اه -_____________________-
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
آگهی
(14-04-2021، 17:42)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 17:41)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه حاجی این سایتا و اینارو به کنار
ناموصا تلگرامو چرا فیلتر کرده ؟
خب عاخه **** الان تلگرام مگه قبضش در خونه تو میومد ؟
هر روز *** کلفت گرونیو تو ***مون حس میکنیم چ وضشه ناموصا

کامل سانسور کن -_-
چشم عاقا مدیر :/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط Волшебник
(14-04-2021، 17:43)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01
ببخشید شوخی کردم من هیچیم نی...
ببخشید خانوم دکتر دیگه تکرار نمیشه 8
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط Emmɑ
(14-04-2021، 17:41)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 17:39)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد یارو *** میگه سایتای *** باید فیلتر باشن

اخه لعنتی ****  **** تو نمیدونی پسرای مملکت اگه سایتای *** فیلتر باشه از درد میان تو خیابون به دخت ا تیکه میندازن؟

دارم چرت میگم دیگه اصن ربطی به اون *** عوشی ***** نداشت

حالا تلگرام خودش *** هست!

چرا تحریمیم؟! فیلترو بیخیاللللل
چرا تحریمیم...غربی های *** لامصب **** *** رو کردن *** مون بدبخت شدیم به مولا دیگه نای راه رفتن نداریم
 سپاس شده توسط Mohlek
(14-04-2021، 17:42)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا دیگه ناموسا اون سایتا باید فیلتر باشن !
البته به همت و تدبیر اقایان فیلتر کننده تلگرام الان دیگه فیلترینگ معنی نداره
اون سایتارو راس میگه موافقم
هر جوری هم بگیم خوبیت نداره اونا اوکی شن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط Волшебник ، Prometheus
(14-04-2021، 17:42)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 17:40)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخ بچم...
بیا بغلم درست میشی v:
آبنبات میخوای؟

چندسال پیش یه مرده بچه هارو میبرد کوه که بشون خرگوش نشون بده یه چیز دیگه نشون میداد...

گفتی ابنبات میخوای یادش افتادم -_- نمیدونی چه ادم *** و **** و **** بود

گرفتنش...

جالب بود !
Love
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Prometheus
(14-04-2021، 17:44)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 17:43)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01
ببخشید شوخی کردم من هیچیم نی...
ببخشید خانوم دکتر دیگه تکرار نمیشه 8
پاشو برو بگیر بخواب
شماره مامانتو ببینم چی خوردی تو-
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(14-04-2021، 17:42)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا دیگه ناموسا اون سایتا باید فیلتر باشن !
البته به همت و تدبیر اقایان فیلتر کننده تلگرام الان دیگه فیلترینگ معنی نداره

د اخه حاج ممد نمیدونی!

الان جوونامون هرماه اینترنت میگیرن میرن سایتای ***** رو با فیلتر شکن باز میکنن که جلوی ظهور اقا امام زمان رو بگیرن
نمیدونی چقد من دلم میگیره که وقتی یکی از رفیقای *** میاد میگه اون دختررو نگاه کن بعدش میره **** میکنه برا اخوندامون :'/
 سپاس شده توسط Mohlek
(14-04-2021، 17:44)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا تلگرام خودش *** هست!

چرا تحریمیم؟! فیلترو بیخیاللللل
چرا تحریمیم...غربی های *** لامصب **** *** رو کردن *** مون بدبخت شدیم به مولا دیگه نای راه رفتن نداریم
عارع والا
البته خود تحریمی داریم متاسفانه
مگه پرتقال کیلویی بیس تومن از خارج میاد ک انقد گرونه ؟
مرغو مگه خارجیا میارن که کیلویی ۳۰ تومنه ؟
بدبختیم دیگه خود تحریمی داریم
طرف از تو عامریکا تو روزنامه نوشته مردم ایران همچنان در برابر مشکلات ایستاده اند
خب بیشرف مگه با *** پاره هم میشه نشست ؟
ناشناس
 سپاس شده توسط Prometheus
(14-04-2021، 17:45)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 17:42)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چندسال پیش یه مرده بچه هارو میبرد کوه که بشون خرگوش نشون بده یه چیز دیگه نشون میداد...

گفتی ابنبات میخوای یادش افتادم -_- نمیدونی چه ادم *** و **** و **** بود

گرفتنش...

جالب بود !

کجاش جالب بود؟

دوتا از دوستای من قربانی این مردک *** شدن ._.!
 سپاس شده توسط Mohlek ، Волшебник

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان