امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 421 ≈

(14-04-2021، 21:23)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"♜THE DARKNESS♜"
ج یا ح؟

ح
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
آگهی
(14-04-2021، 21:22)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 21:19)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این چ سمیِ-ـ-
زشته با یک مرد بچگونه حرف زد اونم تو جمع من نمیتونم والا روم نمیشه تعویض داریم؟:>
خب با لیتو اینجوری حرف بزن یا ترلان

لیتو رفته.-.
@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
سیلام مومی چیلا اذیتم موکونی؟
+
ناموسا حالم از خودم بهم خورد

(14-04-2021، 21:23)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 21:21)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرانباید یدونه دختر باشه؟-ـ-
جز من

@"lady_ta .ilor"
زنده ای؟

ج. یا ح
ح
 سپاس شده توسط Mohlek ، THEDARKNESS ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
(14-04-2021، 21:24)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 21:22)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لیتو رفته.-.
@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
+
حقته D=

حقیقت بپرس بدو
ناشناس
 سپاس شده توسط Emmɑ ، THEDARKNESS
(14-04-2021، 21:24)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لیتو رفته.-.
@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
+

(14-04-2021، 21:23)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ج. یا ح
ح

چرا عاشق عشقت شدی؟
 سپاس شده توسط Mohlek ، Emmɑ
(14-04-2021، 21:23)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 21:22)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوخی D:

ح

تا الان شده تو انجمن بخوای فحش بدی ولی چون مدیر بودی بیخیال شده باشی ؟

من آدمی نیستم که زود عصبانی بشم و فحش بدم ، هیچکس !

ج یا ح
Love
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط Mohlek
(14-04-2021، 21:25)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لیتو رفته.-.
@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
+
حقته D=

حقیقت بپرس بدو

از اون از افراد انجمن خوشت میاد"هم جنس مخالف هم جنس خودت"
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، Mohlek
(14-04-2021، 21:24)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 21:23)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"♜THE DARKNESS♜"
ج یا ح؟

ح
اسم کسی که ازش متنفری چیه؟
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط Mohlek
(14-04-2021، 21:25)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 21:23)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا الان شده تو انجمن بخوای فحش بدی ولی چون مدیر بودی بیخیال شده باشی ؟

من آدمی نیستم که زود عصبانی بشم و فحش بدم ، هیچکس !

ج یا ح
عفرین D:

جهت تنوع ج
ولی چیز ترسناک و اینا نباشه خوشم نمیاد
ناشناس
 سپاس شده توسط Волшебник
(14-04-2021، 21:25)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ح
مننننننننننننن
 سپاس شده توسط Волшебник ، Mohlek
(14-04-2021، 21:26)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-04-2021، 21:25)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حقته D=

حقیقت بپرس بدو

از اون از افراد انجمن خوشت میاد"هم جنس مخالف هم جنس خودت"
جنس خودم حسین
جنس مخالف ریهام و باران (ب چشم خواهری )
ناشناس
 سپاس شده توسط Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان