امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 421 ≈

(16-04-2021، 12:28)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 12:26)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیگن؟ O.O

@"♜THE DARKNESS♜"

میگی یا کبابت کنم؟ D:

^.^
کبابش نکن ):
اون نویسنده سوگلی منه
خودم میرم کتکش بزنم .-.

موفق باشی D:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Love
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط THEDARKNESS ، *VENUS*
آگهی
(16-04-2021، 12:29)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 12:27)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Волшебник
@*VENUS*
حقیقتا گفتنش به شما فقط باعث میشه ما بیشتر  تو خطر باشیم .
چیز مهمی نیستش

D: ؟!

@"Musalick"
خب من الان چطوری توضیح بدم؟ تقصیر توعه ها هی تو گ.آ قضیه قضیه میکنی.
چیزی نیست خبر اوردن میخوان دارمون بزنن ازمون خوششون نمیاد اینجا میخوان نباشیم
@*VENUS*
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط Волшебник ، Mohlek ، *VENUS* ، shghyegh
(16-04-2021، 12:28)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 12:26)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نشسته ام به در نگاه میکنم!

سلام برسون v:
بزرگیتونو میرسونم[:
 سپاس شده توسط Волшебник
(16-04-2021، 12:31)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 12:29)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Musalick"

کی همچین حرفی زده؟
 سپاس شده توسط Волшебник ، Mohlek ، shghyegh ، THEDARKNESS
(16-04-2021، 12:31)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Musalick"
الان چ ربطی ب من داره ؟
من الان سگ اعصاب شدم یکم با نپیج
ناشناس
 سپاس شده توسط Волшебник ، THEDARKNESS ، shghyegh
(16-04-2021، 12:28)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 12:27)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادم باشه برای تو هم نذر کنم...
خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه...
من الان هنگم یکم
شتخ مد شده بود ینی چی ؟
ممنون
اره شما گلابی خوردی گفتی شتخ بعد همه هسته های همون گلابی رو خوردن
 سپاس شده توسط Mohlek
(16-04-2021، 12:32)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 12:31)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Musalick"

کی همچین حرفی زده؟

در حد شایعس ولش کن بهش دامن نزنیم
 سپاس شده توسط shghyegh
مگه اینجا به قول یکی از بچه ها ملک شخصیه که کسیو بندازن بیرون؟ ._.
بیخود کرده هر کی همچین حرفی زده
 سپاس شده توسط Волшебник ، Mohlek ، shghyegh ، THEDARKNESS
(16-04-2021، 12:33)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 12:28)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه...
من الان هنگم یکم
شتخ مد شده بود ینی چی ؟
ممنون
اره شما گلابی خوردی گفتی شتخ بعد همه هسته های همون گلابی رو خوردن
خواهش
واو پس که اینطور...
گلابی رو هم بده همون ددیت بخوره (عاقا وحید مخلصیم D= )
ناشناس
 سپاس شده توسط Волшебник ، Emmɑ ، shghyegh
(16-04-2021، 12:30)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 12:28)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله مدیر جونم لطف شما همیشه شامل حال ما بوده.

بگو ._.

(16-04-2021، 12:28)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب چرا شدی خواه  خودتو میخواستی عذاب بدی؟‌._.
وی به خود خیره میشود...

گول ظاهرشو خوردم ._.
14k
 سپاس شده توسط Волшебник ، *VENUS*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان