امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 421 ≈

(16-04-2021، 12:42)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 12:22)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای داشتن گیرایی درست باید حتما هشت ساعت خوابید در غیر این صورت ممکنه اختلال در گیرایی مغز به وجود بیاد که اصلا چیز خوبی نیست البته زیاد خوابیدن هم مشکلات خودشو داره خیخی

I don't know what the problem is. :")

But I think you think you are very cool :"))))

I suggest you sleep less to say less nonsense 8
You think true because im cool

People see everyone as themselves

8
 سپاس شده توسط *VENUS* ، Prometheus
آگهی
سرم درد میکنه
تشنمه
گشنمه
فشارم افتاده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Emmɑ ، ᴀʀмɪss
(16-04-2021، 12:44)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 12:43)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاله تو فرهنگ لغت من معنی خوبی نداره متاسفانه lol
اوه شت!
همون ونوس میگیم قالشو صاف میکنیم

بهار صدام کنین
مگه بهار چشه؟
 سپاس شده توسط Mohlek ، Волшебник ، THEDARKNESS
(16-04-2021، 12:43)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 12:42)Arefe 6 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بمیرن الهی=////
هه تو خوابم نمیبینی
هوم:/
توعم نهمی._.

+
و همچنان مشکل اطلاعیه نیومدن-_-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط Emmɑ
(16-04-2021، 12:45)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 12:44)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه شت!

بهار صدام کنین
مگه بهار چشه؟
خانوم اجازه
غلط کردیم
قول میدیم دیگه تکرار نشه
ناشناس
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، *VENUS*
(16-04-2021، 12:42)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 12:39)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهم اهم(وی خود را جمع میکند)

ازین بچه مظلوم عینکیا بود دیگه*-*

خب حالا موضوع پروژتون چی هست؟:>

اتفاقا برعکس ._.  از ایناست که همرو قورت میده. یعنی کاملا برعکسِ مظلومه

موضوع پروژه درباره ی بچه های طلاقه به طور کلی
:|قلبم ترک خورد

من وسط هر واژه اشک میریختم(":

(16-04-2021، 12:43)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 12:42)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونوقت من و باید داییه ازونطرف خاله ی خاله ونوس صدا کنید سخت میشه:>
با هر سختی ایستاده ایم D:
شهروند نمونه!D::
 سپاس شده توسط Mohlek ، *VENUS*
(16-04-2021، 12:45)Arefe 6 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-04-2021، 12:43)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هه تو خوابم نمیبینی
هوم:/
توعم نهمی._.

+
و همچنان مشکل اطلاعیه نیومدن-_-
اره من الان میرم خودکشی کنم بای
 سپاس شده توسط ᴀʀмɪss
(16-04-2021، 12:45)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه شت!

بهار صدام کنین
مگه بهار چشه؟

بهار؟!
من یا مامان صدات میکنم یا بستنی شکلاتی...
یعنی اینجوری دوست نداری؟ ):
Love
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط Mohlek ، *VENUS* ، THEDARKNESS

بهار صدام کنین
مگه بهار چشه؟
چش نیست لبه .-.
 سپاس شده توسط Волшебник ، *VENUS*
(16-04-2021، 12:48)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهار صدام کنین
مگه بهار چشه؟

بهار؟!
من یا مامان صدات میکنم یا بستنی شکلاتی...
یعنی اینجوری دوست نداری؟ ):
بهار بهار پنجره ها رو وا کرد...
ناشناس
 سپاس شده توسط *VENUS*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان