امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳

(25-04-2021، 21:11)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2021، 21:00)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا؟

با من بودی ؟ تگ در تگ شد Telegh_01

(25-04-2021، 21:11)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو باب اسفنجیتو ببین عمو  Telegh_01

حسام نزا من چیزی بگم ابرو و اُبُهَتت‌ بریزه Telegh_01
کور شدم!
کر شدم!
لال شدم!
غلط کردم دیگه تکرار نمیشه Telegh_02
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط shghyegh ، شـــقآیــق
آگهی
(25-04-2021، 21:11)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2021، 21:00)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا؟

(25-04-2021، 21:11)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو باب اسفنجیتو ببین عمو  Telegh_01

بگو بگو آتوهام ازش برن بالا*_*
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Nashenas(:
 سپاس شده توسط Mohlek ، shghyegh ، شـــقآیــق
(25-04-2021، 21:14)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کور شدم!
کر شدم!
لال شدم!
غلط کردم دیگه تکرار نمیشه  Telegh_02
آفرین گل پسر Telegh_01

(25-04-2021، 21:15)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن ن اینجوری منافعم ب خطر میوفته Telegh_01
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Mohlek
(25-04-2021، 21:20)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2021، 21:14)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کور شدم!
کر شدم!
لال شدم!
غلط کردم دیگه تکرار نمیشه  Telegh_02
آفرین گل پسر  Telegh_01

(25-04-2021، 21:15)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای وای:/
بیا پ.خ نمیفهمه://////
Nashenas(:
 سپاس شده توسط shghyegh ، شـــقآیــق ، Mohlek
(25-04-2021، 20:26)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2021، 20:26)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان ایش بَده مگه
نه ولی بعد از شنیدن این کلمه یه شعری به ذهنم رسید که توش اشعارات سنگینی بود Telegh_01
من دیگه با تو حرف نمیزنم

(25-04-2021، 20:26)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2021، 20:26)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان ایش بَده مگه

خیلی بده
زشته مستحجنه
الان شهون و شهونه یاد میگیرن حواست باشه بچه هس اینجا
هه من بچه هامو ببرم بخابونم

وااااااا ایش ایشه دیگه
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Mohlek ، _sehun_
(25-04-2021، 21:21)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2021، 21:20)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آفرین گل پسر  Telegh_01

ن من بگم اونم میگه ولش کن Telegh_01
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Mohlek
@"Iam_ROYA"
سلام علیکم*_*

(25-04-2021، 21:22)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2021، 21:21)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هییییی :/
باشع نگو:/
Nashenas(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، shghyegh
(25-04-2021، 21:11)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2021، 21:08)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا؟

چون قشنگه ک انقد پاس میدارین زبونتونو*_*
ما ک عربیم ولی کم پیش میاد تو جاهای عمومی عربی بحرفیم:/
مورد داشتیم یکی از همشهریامون دانشگاه تبریز نمیدونم کدومش قبول شده بود و میگف تو کلاس همه حتی استاد ترکی میحرفن و منم بر و بر نگاشون میکردم فقط
ترکا اعتماد بنفسشون زیاده ولی در عوض ادمای خیلی خوبین.-.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ѕααяeη
(25-04-2021، 21:24)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Iam_ROYA"
سلام علیکم*_*

(25-04-2021، 21:22)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وعلیکم السلام شلونچ؟
:}
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(25-04-2021، 21:25)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2021، 21:11)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون قشنگه ک انقد پاس میدارین زبونتونو*_*
ما ک عربیم ولی کم پیش میاد تو جاهای عمومی عربی بحرفیم:/
مورد داشتیم یکی از همشهریامون دانشگاه تبریز نمیدونم کدومش قبول شده بود و میگف تو کلاس همه حتی استاد ترکی میحرفن و منم بر و بر نگاشون میکردم فقط
ترکا اعتماد بنفسشون زیاده ولی در عوض ادمای خیلی خوبین.-.

مام اعتماد ب سقفون بالاس ولی چیکار کنیم دیگع:/
هوم منم ترکا رو میدوستم

(25-04-2021، 21:25)Iam_ROYA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2021، 21:24)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Iam_ROYA"
سلام علیکم*_*

وعلیکم السلام  شلونچ؟

زینه یا بنت الحلال:/
Nashenas(:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان