امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳

ما از همون اول اختلاس هارو درجریان بودیم

:'||||

(26-04-2021، 15:52)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 15:48)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمت شقایق رو میگم ._. ددیت خودش اونروز گفت اینا عمه هاتن
جوووووون
@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
هم ننه ژونمه هم عمه ژونTelegh_01

ترلان شجاعه؟ :/

من شقارو گفتما
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Emmɑ
آگهی
(26-04-2021، 15:54)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 15:52)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوووووون
@ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
هم ننه ژونمه هم عمه ژونTelegh_01

من شقارو گفتما
من قرار بود شجرنامه بسازم ک
عمه های من همشون شجاعن عسیسم
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Prometheus
منو مامانم قبول نداره چ برسه ...
._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
 سپاس شده توسط Prometheus
(26-04-2021، 15:57)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 15:54)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شقارو گفتما
من قرار بود شجرنامه بسازم ک
عمه های من همشون شجاعن عسیسم

عه؟ :/
خو بساز

جوووون

(26-04-2021، 15:57)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.

من قبولت دارم :|
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Emmɑ
قربونت حسین
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Prometheus
(26-04-2021، 15:57)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.
داری روزه زیادی میخوری -ـــــــــــــ-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(26-04-2021، 16:02)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.

اره دارم پنیر نون چایی شیرین میخورم._.
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Prometheus ، Emmɑ
(26-04-2021، 16:04)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 16:02)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از اقاتون چخبر D:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(26-04-2021، 16:05)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 16:04)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از اقاتون چخبر D:
اومده مرخصی
بعد منو یادش رفت..آنلاین نمیشه
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط Prometheus

استغفرالله
عمه برادرزادت روزست:<
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان