امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳

@*Aɴѕel*
عرر ملی کمکم کن
میخوام ی پست بزارم 8 اسلاید دارهه ولی وقتی میخوام پستو بزارم فقط تو گالریم دو اسلایدش بالا میاد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *Aɴѕel*
آگهی
(27-04-2021، 11:45)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 11:40)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجوری دروازه های اسلام به روی انگلیسی ها هم باز میشه و مسلمان کم کم فاتح کل اروپا میشن ._.

دقیقا
من ترامپ رو دوست دارم شمارو نمیدونم .-. ( استغفرالله )
راستی جنتی چند سالشه؟ ._.
93؟
اره اره منم ترامپو دوسش داشتم . هم خیلی مود بود هم خیلی شخصیت فانی داشت
واقعااااا نمیدونم‌.-. ! جدی جنتی عشقم چند سالشه ؟ کسی میدونه؟
 سپاس شده توسط Волшебник ، شـــقآیــق
(27-04-2021، 11:40)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 11:32)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای 25r30
عشق ابدی..
پس چرا نمیره خواستگاریش؟ اه پنج سال منتظر این لحظه بودم -.-

اینجوری دروازه های اسلام به روی انگلیسی ها هم باز میشه و مسلمان کم کم فاتح کل اروپا میشن ._.

(27-04-2021، 11:33)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست داری بیای رو قبر من؟
ولی جنتی زندست توی شرق شهر

#سلطان #ستون #بدون_تو_هرگز_با_تو_بابام_نمیزاره
#زنده_باد_جنتی
واااییی lol
با تو بابام نمیذاره
Telegh_01
 سپاس شده توسط *VENUS* ، شـــقآیــق
(27-04-2021، 11:46)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 11:45)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا
من ترامپ رو دوست دارم شمارو نمیدونم .-.  ( استغفرالله )
راستی جنتی چند سالشه؟ ._.
93؟

خیلی باحاله بچم ^.^
سن عشقتو نمیدونی؟ ._.
میگن رفته بود خواستگاری حوا بخاطر سنش قبول نکردن !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Love
(: ♡
*-*

سپاس شده توسط *VENUS* ، شـــقآیــق
(27-04-2021، 11:50)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 11:46)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی باحاله بچم ^.^
سن عشقتو نمیدونی؟ ._.
قلبم شکست..
پس به جز من عاشق حوا هم بوده ): ..
من فکر کردم فقط میاد خاستگاری من ..
و اینکه سنش واسم مهم نیست.. من خودشو دوست داشتم
 سپاس شده توسط Волшебник ، شـــقآیــق
(27-04-2021، 11:51)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 11:50)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی باحاله بچم ^.^
سن عشقتو نمیدونی؟ ._.
قلبم شکست..

آخ ._.
امیدوارم به زودی بهم برسین و خوشبخت شین <: ( lol )
Love
*-*

سپاس شده توسط *VENUS*
جنی 94 سالشه ._.
عمه ی ددیم نزدیک 100 سالشه .-.
تف
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط *VENUS*
(27-04-2021، 11:55)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 11:51)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قلبم شکست..

آخ ._.
نه دیگه نمیخوامش >.<
معلوم نیست خاستگاری چند نفر دیگه ام رفته
 سپاس شده توسط Волшебник
(27-04-2021، 12:01)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 11:55)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخ ._.
نه دیگه نمیخوامش >.<
معلوم نیست خاستگاری چند نفر دیگه ام رفته

فکر کنم مامانش جنی چیزی بود ._.
الیزابت از اینم بزرگ تره !
فیلیپ بچم رکورد رو زد بعد به رحمت خدا رفت ):
Love
*-*

سپاس شده توسط *VENUS*
(27-04-2021، 10:57)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-04-2021، 10:49)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهترین بخش ریاضی و تنها قسمتی که از حل کردنش لذت میبردم همین بحث مثلثای هم نهشت بود
آب کم است!
آن را اسرف نکنید

Okeh

آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Mohlek

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان